2737
2739
عنوان

توروخدا دعا کنید برای آبروم

260 بازدید | 14 پست

آبروم در خطره

کار بدی وردم خدایا هروار میخوای بکن ولی آبردمو نبر جلو بقیه نزار رو بشه😭😭😭

حالم بده....مثل دریایی که ماهیاش مردن🐋🌊مثل اسمونی که ابراش غصه دارن🌬مثل زمینی که درختاشو قطع کردن🍃مثل اونی که یه اتفاق براش میفته و هیچکسو نداره براش تعریف کنه😿مثل یه اهنگی که میتونی مدام باهاش گریه کنی🎼🖤من به اندازه تموم حال بدیایی دنیا حالم بده...🌝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدا بزرگه  خدا نمیزاره ابرو بندش بره

کار بدی کردم 

ولی هرجور مسخواد جوابمو بده ولی نزاره بقیه بفهمن

حالم بده....مثل دریایی که ماهیاش مردن🐋🌊مثل اسمونی که ابراش غصه دارن🌬مثل زمینی که درختاشو قطع کردن🍃مثل اونی که یه اتفاق براش میفته و هیچکسو نداره براش تعریف کنه😿مثل یه اهنگی که میتونی مدام باهاش گریه کنی🎼🖤من به اندازه تموم حال بدیایی دنیا حالم بده...🌝
2738
ذکر یا ستارالعیوب رو زیاد بخون ده تومن هم نذر کن

چشم

عزیزم نگران نباش به هیچ هم نگو که چکار کردی از خدا بخواه آبروتو حفظ کنه مطمئن باش خدایی که ستارالعیوبه پوشاندن عیب بندش براش کاری نداره تو در پناه خدایی

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
چیکار کردی؟

جای ی شخصی خودمو زدم 

2706