2737
2739
عنوان

زنگ بزنم یا نه

131 بازدید | 10 پست

چند روز پیش مادرشوهرم  به رحمت خدا رفت درصورتی که من باهاش حرف نمیزدم به علت اینکه نمیذاشت از خونش جدا بشم و شوهرمو پر میکرد ,و شوهرم هم در طول زندگی هم خیلی بی اعتناییهاش بهمین علت بمن بود ,حتی یک بار منونبوسیددر طول هفت سال ,بخاطر همین,و منم چون شوهرم بامن خوب نبود نمیتونستم قبول کنم به اعتبار اونا زندگی کنم تا شوهرم دوستم داشته باشه بخاطر اونا ,و اون هم این مدت چند سال اولش خیلی عذابم میداد پامو از خانه مادرم ,برید به مدت دوماه و گوشیمو ازم گرفت,و یک سال اصلا سعی میکرد هیچ خریدی برای خونه نکنه ,فقط با یارانه ۴۵ هزار تومن زندگی میکردم,و بعدا کم کم بهتر شد,حالا که مادرش مرده من رفتم ختمش و بیشتر کارهارو انجام دادم براشون و شوهرم گفت شب بمون اینجا ولی هیچکدوم از خ.اهراش بامن حرف نمیزدن ,و همه اشون خواهراش سر سنگین بامن بودن و رفتم اشپزخونشون دوتا از خواهرا و شوهرم بودن سلام کردم ولی حتی شوهرمم جوابمو نداد ,و تمام این هفت روز بمن بی اعتنایی کرد ورفت پیش خواهراش منم نمیدونستم چکار کنم  ترسیذم با موندنم دائمی بشم اونجا ,و بهم پیشنهاد موندن بدن و اونشب نموندم ,و خونشونم خیلی شلوغ بود حالا شوهرم جلوی جمع بامن حرفی نمیزد و نهایت بی اعتنایی رو بمن کرد و منم هفتمش تموم شد رفتم خونه پدرم و شبش بهش زنگ زدم , و خیلی سرد باهام حرف زد حالا نمیدونم امشبم زنگ بزنم بد خوبه یا بد 

رفتیدخونه پدرتون پیش خواهراش بودزنگ زدید

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه زنگ نزن چی بگم خدا بیامرزه ولی چجوری دلشون میاد اینقدر سردی بین زن و شوهر پیش بیارن

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
بله زنگ زدم و پیش خواهراش بود 

خب احتمال داره پیش خواهراش داره اینجوری میکنه امابه هیچ وجه زنگ نزن بهش

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
خب احتمال داره پیش خواهراش داره اینجوری میکنه امابه هیچ وجه زنگ نزن بهش

همش استرس دارم مادرم بهم حرف زد گفت چرا زنگ زدی ,اخه دیشب زنگ زدم ولی امشب نه ,حالا همش میگم نکنه بلایی سر خودش بیاره اخه خیلی گریه کرد برای مادرش قبلا هم بخاططر مادرش عذابم میداد و خیلی پسر مامانی بود 

2738
همش استرس دارم مادرم بهم حرف زد گفت چرا زنگ زدی ,اخه دیشب زنگ زدم ولی امشب نه ,حالا همش میگم نکنه بل ...

بزارتنهاباشه خودش برمیگرده یه امشبوزنگ نزن بالاخره غم مادرسخته

نه زنگ نزن چی بگم خدا بیامرزه ولی چجوری دلشون میاد اینقدر سردی بین زن و شوهر پیش بیارن

بخدا تموم عمرم توی این چند سال همش پشت سرم حرف زدن و ازارم دادن اما من بازم بخشیدمش فقط خونشون نرفتم ,چون میترسیدم دوباره اون بلاها تکرار بشه ,فقط یکم زندگیم اروم تر شده بود که اون به رحمت خدا رفت ,حالا هم بامن کم حرف میزدن و سلاممو جواب نمیدادن ولی مثلا چای پیششون میذاشتم میگفتن دستت درد نکنه ,ولی شوهرم سلاممو جواب نداد بخاطر اینکه اون شب نموندم خونشون چون خودش اونجا مونده ,و خونه نیومده ,به گمانم تا چهلم میمونه 

بخدا تموم عمرم توی این چند سال همش پشت سرم حرف زدن و ازارم دادن اما من بازم بخشیدمش فقط خونشون نرفتم ...

میدونم عزیزم اونا ببخشید بد ذات بودن 

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!