2733
2734
عنوان

کاربر دروغگو بیا اینجا

914 بازدید | 51 پست

@نازوند_۲۳    

چرا بجای اینکه جواب سوال بدی فحش میدی تاپیک قفل می کنی؟ چطور استادت با این حال که حامله بودی بهت پذیرش داده طبق حرفای خودت همین روزا می زایی اصن پروژه هنوز شروع نشده تو میری مرخصی زایمان . تصورت از اپلای کردن  قدم زدن با شخصیت ساختگی الینوره و پز دادن تو نی نی سایت بابا والله بالله کاربرای اینجا خر نیستن چیزی که من میبینم خر بودن دروغسازای نی نی سایته😂😂😜🙈

یه بچه وسطی سرسخت و شاد با پیرهنای گل گلی و موهای همیشه دم اسبی. عاشق موتورسواری و سوارکاری. یه مهندسی خونده عاشق اقتصاد که نقاشی آبرنگش هم بدک نیست!   

باز چی ب چیه

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من از این کاربر هیچ وقت بدی یا دروغ ندیدم

دخالت کردن توی زندگی دیگران و قضاوت کردنشون کار انسان های بی ملاحظه و بی فرهنگه...چه تو مسائل بچه آوردن باشه چه ازدواج چه شغل چه هر چی...انسان های عاقل فرهنگ سازی می‌کنند،تبلیغ می‌کنند،آگاه سازی می‌کنند!زندگی شخصی با زندگی اجتماعی فرق میکنه...زندگی شخصی چیزیه که بین خودت و خانوادته و زندکی اجتماعی چیزیه که تو برای جامعه به اشتراک میذاری.پس انقدر نگید به خودم مربوطه به خودم مربوطه حتی طرز صحبت کردن شما توی خیابون به بقیه مربوطه...فقط انسان های بی تمدن جامعه رو برای خودشون میدونن یه انسان متمدن آرامش جامعه رو بهم نمیریزه.ریشه فلسفه اعتقادات از چهارچوب ها گرفته میشه یا حتی میشه به پوشش تشبیهش کرد...و یک انسان بی لباس عریان خطاب میشه نه پوشش متفاوت.کسی که به بد دهنی اعتقاد داره اعتقاد نیست بی اعتقادیه.پس هر اعتقادی قابل احترامه ولی بی اعتقادی ارزشی نداره پس پایبندی به بی اعتقادی طنزی بیش نیست.انتقادپذیر بودن خوبه ولی انتقاد یه انسان عاقل و بالغ رو می‌پذیرم.به نظر و رفتار انسان ها نگاه نکن نصفشون دلیل کارهاشون رو نمیدونن اگر میخوای راه درست رو بری دنبال حقیقت برو.
به تخم مرغای تو یخچالمون کی دروغ میگه کی راست

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂عجب جیزی گفتی

❌لایک نکنید❌    کاش خانواده ها یاد بگیرن بجای محدود کردن دخترا پسرای خوبی تربیت کنن😑😔                
از کجا مطمعن حرف میزنی انقدر؟

چون حتی یه پیت حلبی هم می فهمه حرفش دروغه 

یه بچه وسطی سرسخت و شاد با پیرهنای گل گلی و موهای همیشه دم اسبی. عاشق موتورسواری و سوارکاری. یه مهندسی خونده عاشق اقتصاد که نقاشی آبرنگش هم بدک نیست!   

تاپیک‌ آخر منم در مورد به کاربر دروغ گو هست ک خودش هم اومد تو تاپیکم

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2706