2733
2734

چشمش ناپاک نیست

ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️اکانت davin31مال منه که تعلیق شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مثلا اگه درباره گذشتش و رابطه هایی که داشته بهم بگه چجور پسریه

بستگی داره چقدر بیان کنه اگه به خودشو  و کاراش افتخار کنه مطمئن باش توئم‌میشی یه خاطره که واسه بعدی قراره تعریفت کنه اما اگه با لحن درستی بگه شاید صادقه میخواد در جریان گذشتش باشی

ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️اکانت davin31مال منه که تعلیق شده
بستگی داره چقدر بیان کنه اگه به خودشو  و کاراش افتخار کنه مطمئن باش توئم‌میشی یه خاطره که واسه ...

تو پیام داشت تعریف میکرد.مثلا میگفت اونموقع ها که ۱۷ سالم بود.امکان نداشت یه دختر خوشگل ببینم و کرم نریزم.بهش شماره ندم.بعدا فهمیدم یه کارایی هم باهاشون میکرده.خواستگارمه این پسره الان ۲۵سالشه

تو پیام داشت تعریف میکرد.مثلا میگفت اونموقع ها که ۱۷ سالم بود.امکان نداشت یه دختر خوشگل ببینم و کرم ...

خب دیگه حقیقت خودشو گفته بستگی به خودت داره قبول کنی یا نه