2752
2734
عنوان

شما برای تشویق به فرزندآوری چکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3033 بازدید | 141 پست
خواهش میکنم..بخاطر امضات تو پستای مختلف ک میدیدمت توجهم جلب میشد بعد دیدم چقددددددر با ادب حتی جواب ...

قربونت برم

آره امضام گذاشتم که اونایی دوست دارن بیان سمتش

اوایل خیلی اینجا عصبی میشدم از طرز صحبت بعضی ها ولی با خودم الان میگم اونا هم تربیت خودشون نشون میدن دیگه حالا من بیام بیست تا فحش بدم 

با اون فرقی ندارم

ارزش ناراحتی هم

ندارن واقعا

❤️❤️🌹🍁🍁🌹🍁🌹🤩🍁🌹🌹🍁🍁🌹🍁🌹

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت برم آره امضام گذاشتم که اونایی دوست دارن بیان سمتش اوایل خیلی اینجا عصبی میشدم از طرز صحبت ...

درستش هم همینه..

سطح ادما ب همین دلیل فرق داره

درک بالا همچین نشونه هایی داره😊

ب شدتم موافق امضاتم

خودم از ۸۹ کارتشو دارم

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»
چرا تا حدودی نه😐

نمیدونم والا حس میکنم بچه های الان زیادی پرو هستن و ننر 

و اینکه اصلا نداریمو نمیشه و نباید بخری تو کلشون نمیره 

از اول همه چی در اختیارشون بوده زیاد خواه شدن و اینکه به چیزایی که ماموقع خرید ذوق داشتیم اینا اصلا هیچ ذوقی نشون نمیدن

2731
درستش هم همینه.. سطح ادما ب همین دلیل فرق داره درک بالا همچین نشونه هایی داره😊 ب شدتم موافق امضا ...

ان شالله که همیشه تنت سلامت باشه

گلم

عزیزمنم از ۹۵ کارتشو دارم راستش دیگه هیچ جامون سالم نموند 🤣🤣😂😂ولی آرزومه اینجور مرگی

بله واقعا چرا ما سطح خودمون پایین بیاریم

که فقط دلمون خنک بشه

جوابشون

دادیم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
ان شالله که همیشه تنت سلامت باشه گلم عزیزمنم از ۹۵ کارتشو دارم گراستش دیگه هیچ جامون سالم نموند 🤣 ...

انشالله ک سلامت باشین😄😄دقیقا شوهرم همیشه همینو میگه😄 

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»

من با این شرایط وحشتناک همچین غلطی نمیکنم.😐😐😐😐😐😐

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

من تشویق ب فرزند نیاوری میکنم😂🤝🏻

یدونه هم زیاده بیشتر از اون ظلمه والا بااین قیمتا 

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
من با این شرایط وحشتناک همچین غلطی نمیکنم.😐😐😐😐😐😐

شما که مذهبی هستین.

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
همشون که اینجوری نیستن این چیزایم که گفتین برمیگرده به تربیت خانواده

والا من تو فامیل هرکی دیدم اینجوره 

در اتاقاشونو نمیشه باز کرد از بس اسباب بازی هست 

تب لت.لب تاب .گوشی و.... 

90 میلیون رو رد کردیم

داریم میشیم 16 همین کشور پر جمعیت  دنیا

اینم  اوضاع رندگیمون 

تشویق به بچه نیاوردن می کنم 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 
هیچی  مگه بی فرهنگ و ٱمُلیم؟ مسائل رختخوابی دیگران ب ما ربطی نداره

اخه میگن جمعیت داره کم میشه🤌🏻😅

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.