2733
2734
عنوان

شما برای تشویق به فرزندآوری چکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3033 بازدید | 141 پست
اره گلم حتما شیرخشک بده  چون بعد دنیا اومدن بچه دوم چون یکی دیگ هم داری حداقل تایم بیشتری برای ...

آره خداییش سخت و طاقت فرسا و در حق بچه ام کم لطفی میشه من به دختر اولمم شیرخشک کمکی دادم ولی کم میخورد روزی دوتا بقیه اش شیر خودم بود این یکی رو دیگه تحمل ندارم هم خودم اذیت میشم هم نمیخام بچه توی سختی باشه زود زود گرسنه بشه و کولیک اینا بگیره

باشه دیگه یکم آبه سرد بخور اروم باش پیام توی سایت عمومی گذاشتی اینقدر عصبی نباش  همیشه حق با ا ...

احمق تویی که بددهنی

بدبخت اون بچه ای که با تربیت همچین زن بددهنی بزرگ شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه ربطی داره خب ؟😐😂 شرایط الآن همون خدا هم راضی نیست بچه ی بدبخت بدنیا بیاد.💔 با این آمار طلاق ک ...

از سمت خدا دیگه نظر ندیم بنظرم.اینهمه آدم دارن درست زندگی میکنن و بچه هم دارن و بچه هام زود بزرگ میشن با مشکلاتی کمابیش.همه جامعه رو که با یک چوب نمیرونن چون یکی پدر یا مادر بالا سرش نبوده خوب نشده حالا بگیم همه همینطورن.خیلیام بدون یکی از والدین بزرگ شدن و خیلیم آدمای موفق و خوبی شدن و اونقدر واسه اطرافیانشون مفید واقع شدن که خیلیای دیگه نشدن