2733
2739
عنوان

خواسته زیادیه بخوام با شوهرم تنها باشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5286 بازدید | 125 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه دنبال مقصر میگردی باید بهت بگم مقصر اصلی شوهر شماست چون هنوز بلد نیست چطور زندگی شما دو تا رو مدیریت کنه.ایشون باید با مادرشون صحبت کنن و یه جوری که بهشون برنخوره اعلام کنن که گاهی نیاز دارم تنها با همسرم باشم و السلام

نمی گویم دستم رابگیر، یقین دارم که دستانم همیشه در دستان گرمت بوده، خدای من! هرگز دستهایم را رها نکن که من گم میشوم میان ازدحام گرگها و آدمها!!
منم عقدم اسی نه ماه هست که عقد کردیم فقط سه چهار ماه اول تنها می‌رفتیم بیرون اونم برای اینکه رو هم ش ...

یعنی چی دوروز در ماه که بیکاره میرن قبرستون جای دیگه ای وجود نداره برن بعدش خونه اقوام چرا میرن یعنی خونه اقوام الویت همسرته؟ بهش محل نده شاید بخودش اومد خب واسه چی ازدواج کر ده همونجا ور دله ننش میموند دیگه

2731
خواسته من بیمارگونس؟ چرا؟

خواسته شما بیمار گونه نیست 

اینو باید مادرشوهرتون بفمه. که نفهمیده یا نمی خواد بفهمه

اینو با شوهرت حلش کن. دستور نده بهش هر چی تو دلته بهش بگو. و بگو که حریم دوتایی تون  - زن و شوهری - رو حفظ کنه

بعدها دردسر بیشتری درست می شه اگه الان صحبت نکنی و شوهرتو قانع نکنی

اون موقع تو مستقیم رو در روی مادرشوهر قرار می گیری که نتیجه بسیار بدتر خواهد بود.