2733
2734
عنوان

خواسته زیادیه بخوام با شوهرم تنها باشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5285 بازدید | 125 پست
ن خدا نیاره روزیو ک باهم یک جا بشینیم ... اینقدر دلم پره که خواهر  یه دفعه یه مراسمی میخواستی ...

به همسرت بگو هر جا میریم نیازی نیست به مادرش بگه 

الان شب قدر بگید ما نمیریم جایی من حالم خوب نیست

بهش بگو من مادرتو دست دارم، مدیونشم که تو رو به این خوبی بزرگ و تربیت کرده، باید با محبت جبران کنیم زحماتشو

ولی من دوست دارم گاهی هم خودمون دوتا باشیم و دوتایی بودنو تجربه کنیم

تو مدیر خوبی هستی

خودت مدیریت کن

خدایا شکرت، یعااالمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تقصیر شوهرته. من یه پسر دارم ،با این که همه کاری براش کردیم ولی اولویت اولش نامزدشه شوهر خودمم دفع ...

کاش شوهر منم یاد بگیره و وقتی مامانش اومد نگه بلندشو برو عقب!😏

هیچ کسو جز خدا ندارم :) میشه برا مامان شدنم صلوات بفرستی؟🤱
2731
به همسرت بگو هر جا میریم نیازی نیست به مادرش بگه  الان شب قدر بگید ما نمیریم جایی من حالم خوب ...

همین کارو کردیم گفتیم معلوم نیست کجا باشیم 

نه وقتی بگم چیزی بهش نمیگه  اما میفهمم ته دلش ازم دلخور میشه  البته چیزی بروز نمیده  ...

خب مشکل داره شوهرت 

خدا صبرت بده هنوز مامانش از شیر نگرفتش

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
2740
نه بابا رفتار مادرشوهرتون احس مالکیت شوهری داره روی همسر و رابطتتون این اصلا خوب نیتس

این که الان تعریف کردم خوبشه!

مادر شوهرم برا کوچک ترین کارش از شوهرم کمک میخواد 

حتی ماساژ کمرش!!!!

البته خودت باید بری قبل اینکه همسرت بگه..

میدونه خودم میرم!

ولی بازم میگه 

برا احترام هم که شده حاضر نیستم جلو بشینم اصلا 

ولی انتظار دارم وقتی مادر شوهرم با پر رویی تمام میشینه جلو حداقل یه عذر خواهی بکنه بگه ببخشید پشتم به شماست!

خب پسرشه... تو بعضی مواردم حق داره بنده خدا

حق داره جلو پسرش لخت بشه؟ بگه کمرشو ماساژ بده درحالیکه شوهرش کنارش نسشته؟؟؟؟

2706