2733
2734

تاپیک قبلیم تعداد کمی اومدن

باردارم دلم گرفته و قاتی و پاتیه روانم

بین اسم آرشا آیهان الوین و لیام کدوم بهتره؟

لطفا کمکم کنین

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الوین چون به اسم دخترم و خودم نزدیکه خوشم اومد خخ

ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️اکانت davin31مال منه که تعلیق شده
2742

تازه اسم های دیگه هم مثل کیاشا هم تو ذهنمه .

نمیدونم با این همه اسم چیکار کنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙
2738
آیهان شیکه خدایی

خیلی خیلی دوست داشتم ولی یکم فراوانیش زیاده و چند ساله خیلی گذاشتن .میخوام کم تکرار باشه اسمش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم به نظر من اسم پسر یکم سنگین تر باشه بهتره  اگه سوسولی دوست داری نیکان هم قشنگه به نظرم

اخ  گفتی نویان و نیکان هم تو نظرم هست 🥲🥲🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وای لیام

من تازه ازدواج کردم با شوهرم اتمام حجت کردن بچه دار شدیم بایدددد بذاریم لیام😂😂

لیام اسم ایرانیه در عین حال آلمانی و انگلیسی هم هس 

معنای قشنگی داره

و تو این سالای اخیر پرطرفدارترین اسم تو امریکاس

2706