2737
2734
عنوان

ضربان قلب

88 بازدید | 8 پست

من ضربان قلبم همیشه بالای صد و حدودا ۱۱۰ هست یبار رفتم دکتر عمومی برای ازمایش این موضوعم گفتم گفتش بالاست یکم ولی چیز خاصی نیست و اینا ولی خب بالاتر از اینم میره دیروز مهمونی بودم ساعتم سه چهار بار بخاطر ضربان قلب بالام الارم داد برم دکتر؟

آره بهتره پیگیری کنی 

نوار بهداشتی معطر دیگه چه کوفتیه؟!انگار وسط جنگ تیر خوردی؛ یکی بیاد گلاب بپاشه روت😂 می‌تونم راجع به آریتمی قلبی و پرولاپس طبق تجاربی که در طول بیماری داشتم، کمکتون کنم❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره عزیزم ضربان قلب بالای نود خوب نییست برو متخصص قلب

بالای نود؟

مگه تا 100 طبیعی نیست؟

منم تا چند وقت پیش ضربانم حوالی 70 یا 80 بود، ولی مدتیه اغلب 98، 100، یا 102 میشه. این مال زمان عادیمهگ گاهی احساس میکنم تپش قلب گرفتم و قلبم سریعتر میزنه. اما تو اون زمان ها هیچ وقت اندازه نگرفتم ببینم چند میشه.

بالای نود؟ مگه تا 100 طبیعی نیست؟ منم تا چند وقت پیش ضربانم حوالی 70 یا 80 بود، ولی مدتیه اغلب ...

اره تا ۱۰۰ 

شاید استرش داری یا رفلاکس معده

من ارگ بم و خشت خشتم متلاشی        تو نقش جهان،هر وجبت ترمه و کاشی
2740
بالای نود؟ مگه تا 100 طبیعی نیست؟ منم تا چند وقت پیش ضربانم حوالی 70 یا 80 بود، ولی مدتیه اغلب ...

منم خودم حس میکنم حتی گاهی حس میکنم قفسه سینمو دارن از هر طرف فشار میدن