2733
2739
عنوان

چرا نمیاد جلو؟؟؟

227 بازدید | 17 پست

یه همکار دارم که سیار هست و فقط گاهی میاد دفتر برای حساب کتاب.من حس کردم توجه خاصی به من داره مثلا تماس میگرفت به همکارا میگفت گوشیو بدن به من کارشو بمن میگفت.بعدا متوجه شدم ازونا دل خوشی نداره انگار. ولی وقتیم که میومد دفتر دور و ور من زیاد میپلکید و باهام ارتباط برقرار میکرد، گاهی شوخی حتی گاهی میخواد بقیه رو صدا کنه فامیلی منو اشتباهی میگه بعد درستش میکنه. یا یبار با یکی بحثش شده بود مدام اسم متو میاورد و مثال میخواست بزنه از من میزد. یبار اوایل واسه بابام یکاری برای ماشینش انجام داده بود مرتبط با کارش. بعد سری قبل که دیدمش قبل عید صحبت شده بود گفت شما خونتون کدوم سمته؟ چون پدرتون ماشینشو اینجا اورده بود. آخرینبار قبل عید دیدمش که بحث ورزش افتاد بهم ی مربی معرفی کرد گفت بهش عکس قد و وزنتو بفرستی بهت برنامه میده و این حرفا. شمارمم داره اما تا حالا هیچ حرکتی نزده من واتس اپ استوریم میذا م تا حالا باز نکرده.حالا نمیدونم آیا بهم حسی داره یا اینکه اینجوری نیست کلا؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط توجه داره علاقه خاصی من تو رفتاراش ندیدم

خب توجهه برا چیه؟ اخه بارها شده من سرم بکار خودمه باهاش کاری ندارم ولی صدام میزنه و باهام به بهونه های کار که واجبم نیست صحبت میکنه

ما یه دوست داشتیم یه پسری تو عالم همکاری به دوستم توجه میکرد بعد کم کم دوستم بخاطر همین رفتارا عاشق پسره شد هر کاری پسره میگرد میذاشت به حساب علاقه اخر سر پسره نیومد جلو ولی این یه واسطه فرستاد و با هم ازدواج کردن

بعدا که از شوهرش پرسیده بود اون گفته بود این کارایی ک تو میگی من اصن یادم نمیاد و اصن از رو علاقه نبوده همینطوری تو عالم همکاری خواستم برات کاری انجام داده بتشم

هر چه از دوست رسد نیکوست...
2740
خب توجهه برا چیه؟ اخه بارها شده من سرم بکار خودمه باهاش کاری ندارم ولی صدام میزنه و باهام به بهونه ه ...

همینطوری

منم یه همکار داشتم خیلی بهم توجه داشت بعدم هر کدوم با یکی دیگه ازدواج کردیم هنوزم کاری پیش بیاد برام انجام میده و میگه تو مث خواهرمی

هر چه از دوست رسد نیکوست...
2706