2733
2739

بعضی بچه ها خیلی باشعور اند قشنگ معلومه پدرمادر برای تربیتشون وقت گذاشتن

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

یکی از اشتباهات محض آدم ها اینه که بچه ی زیر ۷ سال که خیلی مودب و ارومه یا زبان و هرچی حفظه تحسین میکنن اما متاسفانه نشونه ی مشکل جدی برای آینده ی ایشونه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دو تا از دوستانم بقدری با ادب و با خدا بودن،وقتی میخواستم ببینم شون لحظه شماری میکردم اون قدر خواست ...

😅

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2738

پسر خاله ام

پسر صاف ساده پاک مهربون با درک و فهم با معرفت

کپی مامان باباشه

انشالله خوشبخت بشه

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما
دو تا از دوستانم بقدری با ادب و با خدا بودن،وقتی میخواستم ببینم شون لحظه شماری میکردم اون قدر خواست ...

چرا من از این آدم ها تو واقعیت نمیبینم بتونم ازشون الگو بگیرم🥲

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما

تربیت بچه ها از شکم مادر شکل میگیره و اصل تشکیل شدن شخصیتشون داخل دوران راهنمایی هست که پدر و مادر اونجا وجود ندارن .لطفا اگر کسی تربیت نداشت به پدر و مادرش فحش ندید 

#انسانیت
2706