2733
2739

من ماه دوم ام 

به نظرم مصنوعی میاد و ننشسته رو صورتم 

بد نشده ها طبیعیه

ولی رو صورتم انگار درازه نیم رخ و اونقدر که دوست داشتم کوچیک نشده

کلا نمیتونم ارتباط بگیرم با قیافم یه جوری شده!!!

شمام اینطوری بودین بعد یه مدت دوسش داشته باشین؟

دکترم تیر ماه میاد تهران برای جراحی خودمو آماده کردم که ماه های اول نرم سمت آینه خداکنه خوب باشه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکترم تیر ماه میاد تهران برای جراحی خودمو آماده کردم که ماه های اول نرم سمت آینه خداکنه خوب باشه

اگر بینیت قابل تحمله اصلااااا عمل نکن

والا خیلی استرس و بدبختی داره

هیچی بینی طبیعی خود ادم نمیشه

از عمل بینیت در کل راضی بودی یا پشیمون شدی؟ چه مدلی عمل کردی؟ میخوام عمل کنم میترسم بدشه ولی میگنبی ...

پشیمونم 

بینی طبیعی یه چیز دیگس اینو هیشکی نمیگه

بینی بعد عمل سفت میشه همش باید دستت بند بینیت باشه

الان فقط میگم کاش برمیگردم عقب عمل نمیکردم با اینکه بینیم خیلی زشت بود ولی بجاش اعتماد به نفسمو میبردم بالا

2740