2733
2734

همسایه جدیدمونن

همسایه بغلیمون

چند ماهی میشه اومدن توی این ساختمون...اوایل همش با زنش دعوا میکرد میزدش این بنده خدا جایی نداشت بره میومد پیش من 

میگفت شوهرم خیلی هیزه همش خیانت میکنه و...

الانم طلاق گرفته رفته پیش داداشش

حالا شوهر کسافتش هی داره مزاحم من میشه

صدای تلویزیونو زیاد میکنه میبره تا اخر

منم بچه هام کوچیکن نمیخوابن هی گریه میکنن

چند بارم اومد در خونمونو زد

دیشبم پدرشوهرم سکته کرد شوهرم رفته پیشش

کسیم اینجا ندارم مامانم مسافرته

چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی درو فقط باز نکن ، مجبوری به طور غیر مستقیم به شوهرت یا صاحب خونه بگی

ایرانی اصیلم از نسل کوروش با افتخار لرم ....اسمش را بزار نژاد پرستی ولی من از کسایی که بدون فرهنگ و بدون شناسنامه میان ایران متنفرم و همه جوره مخالفشونم....کاش ورود به سایت کد ملی میخواست اونموقع خیلی ها که از وطنشون فرار کردن و نخواستن دفاع کنن ،دستشون از این سایت قطع بود ، مخاطب تمام جمله های بالا افراد بی فرهنگیه که وضع جامعه را بهم ریختن نه کسی دیگه...‌.اینجا عطر جوونیمون بو سیگاره ، اینجا آگهی فروش کلیه رو دیواره ، حاجی تا کی نشه ؟ تا کی بگیم قسمت بود؟ اینجا سر آرزوهامون اختلاف قیمت بود....،اینجا عبرت نداریم تاریخ هی تکرار میشه ...البته ایران هنوز قشنگیاشو داره مثل مردمش:)))......اگر همه مردم مثل روزهای اخر مدرسه متحد بودن الان وضع این نبود، البته فک کنم الانم اونایی که تا ۲۹ اسفند میرفتن ، هم یسریاشونن ریختن اینجا🗿😂.....راجع به امضام با من حرف نزن اگر قشنگ بود بگو قشنگ بود ، اگر بد بودم سکوت کن، یا مودبانه بگو ، ممنون 🙏🏻
2728
2738

محکم باش و اخم کن

مردا ببینن یکم محکمی دمشونو رو کولشون میزارن 

درربزن با اخم بگو صدا تلوزیونت کم کن بچه هام خابن 

شکایتش ب مدیر ساختمون کن

ولی جلوش نترسی ک شیر میشه

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺

به صاحب خونه اش بگو،دوباره اومد زنگ زا همون لحظه اگر سرایدار دارید زنگ بزن،اگر نه زنگ بزن به پلیس

در ها رو چه شب چه روز وقتی همسرت نیست قفل کن،یکم رعایت کن تا شوهرت بیاد

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲
2706