2752
2734

چون تو ایران اکثرا با دزدی میشه پولدار شد

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این حرفو از حسودی میزنن چون خودشون عرضه ندارن پولدار بشن.. ما که اطرافمون هر کی پولداره با زحمت خودش پولدار شدن

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2731

براي اينكه خيلي از پولداراي الان ما يه نسل قبلشون اوضاع خوبي نداشتن و خيلياشون در فقر هم بودن حتي ، از راه حلال با اين تورم ادم تا يه حدي ميتونه پولدار بشه نه اينكه از اين رو به اون رو بشه 

حقيقتيه كه خيلي از پولداراي ما نوكيسه هستن متاسفانه ، فرق نوكيسه با پولدار با اصالت اينه كه فرد تازه به ذوران رسبده براش هدف وسيله رو توجيه ميكنه و ممكنه ابايي نداشته باشه كه دست به كار خلاف بزنه براي پولدار شدن

فرد با اصالت به فقر هم بيفته محاله يه سري كارا رو بكنه 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹

متاسفانه اونی هم که مثلاً کارخونه می‌زنه و تلاش می‌کنه پولدار میشه. یه وقتایی کارهای غیر قانونی و شرعی می‌کنه. مثلاً مالیات نمیده یا جنس میاره تولید می‌کنه ولی نمیده تو بازار و یه جورایی احتکار می‌کنه. 

براي اينكه خيلي از پولداراي الان ما يه نسل قبلشون اوضاع خوبي نداشتن و خيلياشون در فقر هم بودن حتي ، ...

با احترام به پاراگراف اول نظرتون🙏🏻 اما من از نزدیک دیدم کسی که از کودکی در فقر کامل بوده و درس خونده و الان متخصص زیبایی هست و از سن ۴۰ سالگی شروع به عملای زیبایی کرد و از هر عمل نزدیک ۶۰ ۷۰ میلیون در میاره.خیلی مراجعه کننده داره و ماهیانه درامد نسبتا میلیاردی داره.رسما از ۴۰ سالگی زندگیش زیر و رو شد ولی خب نه از راه حرام

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
براي اينكه خيلي از پولداراي الان ما يه نسل قبلشون اوضاع خوبي نداشتن و خيلياشون در فقر هم بودن حتي ، ...

دقیقا ...خیلیا هم خلاف و فساد میکنن ولی خودشونو بااصالت نشون میدن مثل یه بنده خدایی که چندین میلیارد از پول مردم و با دلالی نفت کشید بالا و الان خودشو کارافرین میدونه درحالی که شرکتش با پول نفت همین مردمه ...دخترشم فرستاده خارج  اونم خودشو دانشمند میدونه ..انگار نه انگار ۱۰ سال پیش چندین میلیارد دزدی کردن از بیت المال

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊
با احترام به پاراگراف اول نظرتون🙏🏻 اما من از نزدیک دیدم کسی که از کودکی در فقر کامل بوده و درس خون ...

منم نگفتم همه ، ولي قبول كنين خيليا الان اينجورين ، همون دكترا هم خيلي خارج از عرف بعضيا پول ميگيرن و مريض چون چاره اي نداره محبوزه بده ، يكم منصف باشن حتي عمل هاي زيبايي هم اونقدر نبايد بگيرن ... ولي به هر حال باز وضعيت درس خونده ها قطعا متفاوته اونم رشته هايي مثل پزشكي

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹