2737
2734
عنوان

کلا قاتی کردم

193 بازدید | 9 پست

کلی تو زندگیم شکست خوردم از هر لحاضی که بگید من شکست خوردم

احساس میکنم طرد شدم از طرف همه حتی خانوادم 

گاهی احساس میکنم بدون اینکه متوجه باشم ادم آویزونیم 

احساس میکنم ادم نچسبیم 

من واقعا ارومم ولی بعضی ها میگن ادم عصبی هستم واقعا نمیفهمم چرا

نکنه من واقعا همون ادم مزخرفی هستم که میگن🥲😭

یه شب؛ تموم زندگیم رو دادم به یه بی ~لیاقت~                                نزدیکم نشو من درد زیاد کشیدم 🙃               

قاطی

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چی شده که حس می‌کنی طرد شدی؟

تو جمع کسی با من حرف نمیزنه یا کسی کلا مایل نیست با من جایی بره هیچکس به زنگ نمیزنه یا پیام نمیده 😮‍💨

یه شب؛ تموم زندگیم رو دادم به یه بی ~لیاقت~                                نزدیکم نشو من درد زیاد کشیدم 🙃               
میدونم کیبوردم یهو جایگزین کرد😪

😁😂

آخ چقدرهم کفرآدم میگیره

گاهی تایپ میکنی میفرستی میبینی به فحش تغییرکرده😁😂🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
تو جمع کسی با من حرف نمیزنه یا کسی کلا مایل نیست با من جایی بره هیچکس به زنگ نمیزنه یا پیام نمیده 😮 ...

خب خیلی شرایط دیگه ای غیر از طرد شدن می‌تونه نتیجش این رفتار ها باشه

مثلا خودت شخص آرومی هستی یا نه؟ خودت شروع کننده ی حرف هستی یا منتظر میشی تا بیان باهات صحبت کنن؟

امروز کسی محرم اسرار کسی نیست/ما تجربه کردیم کسی یار کسی نیست :)))))
خب خیلی شرایط دیگه ای غیر از طرد شدن می‌تونه نتیجش این رفتار ها باشه مثلا خودت شخص آرومی هستی یا نه ...

من ادم ارومی هستم تو جمع هر وقت اومدم حرف بزنم هی میپرن وسط حرفم یا گوش نمیدن بهم یا جوابم رو نمیدن گاهی،منم کلا تسلیم میشم

2740
من ادم ارومی هستم تو جمع هر وقت اومدم حرف بزنم هی میپرن وسط حرفم یا گوش نمیدن بهم یا جوابم رو نمیدن ...

تن صدات آرومه ؟

چند سالته راستی؟

امروز کسی محرم اسرار کسی نیست/ما تجربه کردیم کسی یار کسی نیست :)))))