2733
2739

مسائل ماورایی برام اثبات شده اگه مخالفین یا اعتقاد ندارین کامنت نزارین 

چشم زخم به من اثبات شده زندگیم از این رو به اون رو شده و باچشمای خودم همه چیو دیدم الانم واقعا خسته شدم به خازر موقعیتی که داشتم تو چشم بودم و زندگیم نابود شد 

هر وقت رفتم مهمونی برگشتم برام اتفاقای عجیب افتاد مخصوصا وقتی از من صحبت میشد جایی نمیرم ولی اثارش مونده هنوزم 

و بیماری وحشتناکم روز به روز بدتر شد با دارو بهتر میشدم دوباره بی دلیل بعد از دیدن دوست و اشنا شدید میشد بدون هیچچ علتی 

حالا کنکور دارم 

درسام اینقدر خوب بود که حتی تو سمپاد بهترین بودم حالا افت کردم با اینکه عاشق درسم اصلا درسو نمیخونم و نمیفهمم و کلا ی چیزی بهم فرمان میده زندگیم داغون شده من چیکار کنم زمانی نمونده تا کنکور تمام حسرتم شده کنکور کاش جرئت خودکشی داشتم ولی نمیتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چشم زخم بهت اسیب زده برو حرز امام جواد بگیر با خودت نگه دار.اسپند و ساج بسوزون برای چشم زخم خییییلی خوبه.خودم همیشه با ساج یا همون زاج چشم نظر میگیرم ایت الکرسی بخون دور سرت بچرخون بعد خالی بنداز تو اسپندسوز تا کامل بسوزه بعد اسپند بسوزون بعد همونو بذار سرد بشه یکم پودرش کن به مچ دست و پاهات بمال و کمی ب پیشونیت بذار یکی دوسه ساعت بمونه.البته قبلش غسل کن تمیز باش

حتما حتما حتما برو دکتر عزیزم

چشم زخم که درسته، هیچی

ولی در مورد فرمان دادن حتما باید پیگیری کنی

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2738