2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم اصلا نرو زوده استرس میگیری بزار هفته ۸

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.
2731

من الان به حساب خودم هفته ی ۵ بودم ی لک کوچیک دیدم رفتم همش استرس دارم حالا گذاشتم ۸ برم تروخدا منم دعا کن قلبش تشکیل شده باشه خواهری میکنی تو اذر دو تا عمل داشتم خسته ام 

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.
2740
تو سایت خوندم خیلیا گفتن تشکیل شده بکنم استرس دارم می‌خوام زودتر برم یعنی به نظرتون نرم 

بعد استرس میگیری 

چون سونو قلب عمدتا ۸ هفتع میرن

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست
من الان به حساب خودم هفته ی ۵ بودم ی لک کوچیک دیدم رفتم همش استرس دارم حالا گذاشتم ۸ برم تروخدا منم ...

آن شا الله عزیزم شما هم برای من دعا کنید منم یک سقط داشتم و عمل و اینا دل تو دلم نیست برم سنو قلب فقط ایشالله قلبش بزنه

آن شا الله عزیزم شما هم برای من دعا کنید منم یک سقط داشتم و عمل و اینا دل تو دلم نیست برم سنو قلب فق ...

واسه منم دعا کنید منم یه سقط داشتم الان از ترسم هنوز بتاهم ندادم سنو هم نرفتم دعا کنید بچه ام سالم باشه قلبش تشکیل شده باشه😔🤍

واسه اینکه ایندفعه بچه ام سالم باشه و بمونه برام صلوات میفرسی؟!🥹کاربرخیلییی قدیمی
من الان به حساب خودم هفته ی ۵ بودم ی لک کوچیک دیدم رفتم همش استرس دارم حالا گذاشتم ۸ برم تروخدا منم ...

من الان شیاف پروژسترون استفاده میکنم خود دکترم نوشت از یک ماه قبل بارداری مصرف میکردم اگه لک داری برو شیاف واست بنویسه دکترا استراحت کن هیچی نمیشه

واسه منم دعا کنید منم یه سقط داشتم الان از ترسم هنوز بتاهم ندادم سنو هم نرفتم دعا کنید بچه ام سالم ب ...

ایشالله عزیزم بتا که بده گلم بدونی بتات چنده الان شما علائم بارداری داری؟اخه من اصلا علائم خاصی ندارم سر بارداری قبلیم آنقدر درد داشتم که نگو ولی الان اصلا درد خاصی هم ندارم انگار اصلا حامله نیستم 

واسه منم دعا کنید منم یه سقط داشتم الان از ترسم هنوز بتاهم ندادم سنو هم نرفتم دعا کنید بچه ام سالم ب ...

انشا الله همه امون بریم و خوش خبری بیاریم واقعا سخته فکرش ولی توکلمون به خدا باشه دست به دامان حضرت عباس شیم 

2706