2733
2739
عنوان

باحرف مردم چیکارکنم

190 بازدید | 17 پست

بچه من وقتی دنیااومدمدفوع کرده بودرفته بودتوریش واسه همین چندروزبستری شد حالش که بهترشدگفتن ضربان قلبش پاایین فرستادنمون یه بیمارستان قلب که خداروشکرمشکل خاصی نداشت گفتن فقط یه سوراخ ریزداره که بسته میشه ولی من احمق اون روزا اینقدحالم بدبودکه هی فامیل که زنگ میزن میپرسیدن مغزمکارنمیکرد که بهشون نگم گفتم که فرستادنمون بیمارستان قلب حالا این درباره بچم توکل آشناوفامیل پخش شده دورازجون فک میکنن بچم مشکلی داره هرچیم میگی خوبه حالش انگاری باورنمیکنن بازبه گوشم میرسه که میگن مگه چش بوده 😥خیلی ناراحتم که یه مامان احمقم که خودم باعث شدم بقیه فک کنن دورازجون بچم چیزیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
فکر کنن چه اهمیتی داره؟؟؟

حرفاشون اذیتم میکنه من خودم اینقدرروزای سختی گذروندم که حرفای یکی که من سالی یبارم باهاش حرف نمیزنم هی بپرسه بچت فلان اذیتم میکنه بدتراینکه خودم باعثش شدم 

خداروشکر که مشکل خاصی نداره عزیزم 🌸

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه
عزیزم خب ایشون مادره بهش بر میخوره هزار فکر و خیال میاره

اره .من یکم نمیتونم شاید مادر را درک کنم 

ولی حرف مردم برام کوچک ترین ارزشی نداره

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 

به اونجایت 

ولی هرکی مستقیم بت گفت بگوهیچیش که نیست مگه باحرفای شماچیزیش بشه که اونوقت خودم تک تک چش اونایی که پشت سربچم حرف زدن درمیارم

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
شما دلواپس بودی ومادر ،اونا احمق ان که تویه بچه دنبال بیماری ان،دخترمنم مثل بچه شما بود ماشالله الا ...

گفته بودن سوراخ قلب داره چقدربعد بسته شد؟من بهترین دکتربردمش به قول شوهرم اصلا اینو مشکل حساب نکرد گفت برو نگران نباش ولی نفهمی ودم باعث شدبقیه فک کنن خدایی نکرده مشکل جدی 

2706