2733
2739

سجده بروآروم میشی

منظورم حالت سجده

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم خیلییبییییی موقع پریودیم درد داشتم با امپول سرم دارو هیچی اروم نمیشد بخاطر جوشم رفتم دکتر زنان ببینم مگه هورمونین یا تنبلی تخمدان دارم انقد جوش میزنم سونوگرافی اینا دادم تا ن چیزی نیست ولی قرص ال دی و ی قرص دیگه داد الان اصلااااا متوجه نمیشم کی پریود میشم انقد ک دیگه درد ندارم

خوشبحالت کاش منم بشم همه ی دردای تو رو هم من میکشم فقط دعا کن بشم 🥺

اگه تنبلی تخمدان داری فقط رژیم اصلاح سبک 

میتونه 

کمکت بکنه گلم

غیر این قرص های 

هورمونی

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

دم کرده اویشن خیلی خوبه .دل درد پریودی با هر نوع خوراکی طبع گرم تسکین پیدا میکنه.نباتو توی یه کاسه داغ کن بعد اب جوش یا دم کرده اویشن.یا چای دارچین .بخور.خیلی تاثیر داره.شکلات دارک یا تلخ هم خیلی خوبه.غذاهای سرد نخور.خربزه هنونه سیب اینا دردو بیشتر میکنه.چای عسل هم خیلی خوبه

2706