2733
2734

چه نذری بدم؟

مثلا سفره حضرت ابوالفضل پهن کنم؟ یا ازاینجا نذرهای که مجربه

برام خیلی مهمه سال اول زندگیم تو خونه نذر بدک راهنماییم کنید لطفا

به آدم هایی که واقعا نیاز دارن یا بچه هایی ک میان سر چهارراه ها .یه پک خوراکی که بهداشتی یه نفره آماده کن بده بهشون نه تنها نذرتو ادا کردی بلکه کلی دل بچه ها و کسایی ک نداشتن رو شاد کردی و دعا اون ها هم پشت سرت هست

#انسانیت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من چندبارنذری دادم توی خونم چشم خوردم دیگه ترسیدم الان میبرم برای بچه های مدرسه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2740
من چندبارنذری دادم توی خونم چشم خوردم دیگه ترسیدم الان میبرم برای بچه های مدرسه

منم از همین چیزا میترسم گفتم رو وسایلم پارچه بندازم کسی رنگ و دکور خونه رو نبینه

ولی تو خونه روضه خونده بشه

منم از همین چیزا میترسم گفتم رو وسایلم پارچه بندازم کسی رنگ و دکور خونه رو نبینه ولی تو خونه روضه خ ...

آره صدقه بده وبه خدابسپرانشاءالله چیزی نمیشه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....