2733
2734
عنوان

شوهرم دیروز رفته خونه ی دوستش ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 32 پست

دخترخاله ی شوهر منم جلو کل فامیل ها همینطوری میمونه. شوهرشم باهاش هست.

تاپ که خوبه، این دختره با نیم تنه میمونه تو مهمونی ها.

انقدر اینطوری لباس پوشیده، برای همه عادیه.

ازونطرف میره نماز و روزه میگیره

من هنوز نتونستم درکش کنم

ادعای پاک بودنش میاد ولی خودش از همه ناپاک تره.اومده خو اومده 

من این اخلاق اینجور مردا مثل روز بهم ثابت شده اس

خودشون میرن دید میزنن بعد میان جوری به زنشون تعریف میکنن که اه اه بدمون اومده ، و غیرتی میشن که نکنه تو اینجوری بری دم در

شیرازی نیستم متاسفانه ، اما دیوانه وار عاشق شیرازم ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترخاله ی شوهر منم جلو کل فامیل ها همینطوری میمونه. شوهرشم باهاش هست. تاپ که خوبه، این دختره با نی ...

هنوز تکلیفش با خودش مشخص نیس طفلی😃

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2731
من این اخلاق اینجور مردا مثل روز بهم ثابت شده اس خودشون میرن دید میزنن بعد میان جوری به زنشون تعریف ...

خوب گفتی😂👏🏻

میگه 2،3 بار اینجوری شده

خب اگه شوهرش از این که این مدلی میاد دم در معذب میشه دیگه نره خونشون

خدا،،، تورو خدا🙂

خب دوس داره اینجوری زندگی کنه به شما چه عجبا .شوهرش مشکلی نداره شوهر تو مشکلی داره .شوهر شما اگر آدم درستی بود انقدر دقت نمی‌کرد و اینکه اگر شما هم خودت آدم درستی بودی میزدی دهن شوهرت میگفتی نباید نگاه میکردی اون زندگی خودشه هرجور بخواد زندگی میکنه .

#انسانیت

چراباید انقدر دقت میکرد چی تنش ؟قدیما مردا خانم میدیدن سرشون پایین مینداختن  اگه حرفی یا کاری داشتن،ما نمیتونیم برای همه ملت امر ونهی کنیم ولی جلوی خودمون میتونیم بگیریم ،شوهرمن کارش داخل خونه هاس اکثرهم آدم های مرفه خیلیییی براش پیش میاد حتی شده ساعت ها بااون خانم تنها بوده تو خونه ،الامن تاپیک بزنم چه دردی دوا میشه

خب دوس داره اینجوری زندگی کنه به شما چه عجبا .شوهرش مشکلی نداره شوهر تو مشکلی داره .شوهر شما اگر آدم ...

چشم مادر عروس خانم 

حالا تو چرا خودتو اذیت میکنی ،انگار اون دختره ای 

حرف دهنتو بفهم 

من اومدم درد دل کنم 

چرا بد صحبت میکنی 

من کی بی احترامی کردم

چراباید انقدر دقت میکرد چی تنش ؟قدیما مردا خانم میدیدن سرشون پایین مینداختن  اگه حرفی یا کاری د ...

من اشتباه کردم تاپیک زدم 

اینجا همه روشن فکرن 

از پشت کوه اومدتون منم

یه بار شوهر منم از بیرون اومد گفت اه اه یه دختر دیدم یه لباس جیغ صورتی پوشیده بود با شلوار آبی پاره رژ صورتی جیغ موهاشو زرد قناری کرده بود و....

تا آخرش وایسادم گوش کردم آخرش گفتم راستی علی ظهر لباس چی تنم بود؟   یادش نبود توپید بهم😂😂😂😂

دیگه بعد اون از خانما برام نگفت

افتاده درختی که به خود میبالید از داغ تبر به خاک غم مینالیدگفتم چه کسی به ریشه ات زد گفتا؛ آنکس که به زیر سایه ام‌ میخوابید.
من اشتباه کردم تاپیک زدم  اینجا همه روشن فکرن  از پشت کوه اومدتون منم

اصلاهم همچین چیزی نیست من خودم پوشش معمولی دارم اینجور سبک نمی پسندم ،اما چاره چیه ،اینجا فقط دعوا میشه نهایت ،بهتر شوهرت رابطه اش روبا اون دوستش کم کنه