2737
2734
عنوان

گوشی برای عمر طولانی

94 بازدید | 11 پست

ی گوشی تو حدود قیمت ۶.۵-۷ میخوام بگیرم که ۷ سالی بهم کار بده، بدون هنگ کردن (بقیه ویژگیاش مثل دوربین، حافظه و... مهم نیست) شنیدم سامسونگ تو این قیمتا اون طول عمر زیادی که میگن رو نمیده، عمرش تو این قیمتا اندازه آنره. نظرتون چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه گوشی  سامسونگ آ۵۱ پارسال دسته دومشو گرفتم شش تمن تا الان اخ نگفته 

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!
2728

بابام سامسونگ داره از سال 96 کار میکنه مشکلش فقط حافظشه

خودمم سامسونگ دارم و به شدت راضیم اصلا قایل مقایسه نیست سامسونگ

سلامممم من سارام😁۱۸ سالمه و متاهلم❤️🥲منتظر کوچولویی هستم ک خدا به مامان و بابام داده🥳💚
2738

با این سرعت پیشرفت تکنولوژی همچین چیزی بعیده دیگه

من خودم گوشیم خیلی قدیمیه ولی دیگه آپدیت همراه بانک و تلگرام و اینستا و نصب نمیشه اینترنتشم فوق العاده ضعیفه به خاطر حافظه کمش اندرویدشم نمیتونم آپدیت کنم

عملا تنها کار کردم باهاش تماس و پیامکه 

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ♡♡♡ که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
ولی بابای من A13 داره امسال پنجمین یا ششمین ساله ک ازش استفاده میکنه والا از کوشی منم بهتر کار میکنه ...

چیزی که من شنیدم سری صفر (مثل A05)سامسونگ رو میگفتن عمر خیلی طولانی نداره ولی سری یک به بالا (مثل A13)داره. نظری داری؟ 

این سری A سامسونگ اینجوریه مدلای دیگش خیلی خوبه

یعنی عمر زیادی نداره؟ تو این قیمتا چیزی که عمر و رم(برای روون بودن) بالایی داشه باشه چی پیشنهاد میدی؟ آنر خوبه؟ 

یعنی عمر زیادی نداره؟ تو این قیمتا چیزی که عمر و رم(برای روون بودن) بالایی داشه باشه چی پیشنهاد میدی ...

منم دقیقا مشکل تو رو دارم

هنگ میکنن و بی کیفیتن معمولا

امید بذر هویت ماست 💚🌱