2737
2739

سلام عزیزم نزدیک اذان مغرب اسفند با کندر مخصوص دود کردن دود کن گشایش ایجاد میشه عالیه یه مدت دود کن هر روز خودت تغییرات را می‌بینی، چله سوره تکویر هم انجام بده اگه طلسم یا سنگینی یا چشم باشه برطرف میشه عالیه، ختم 11روزه مزمل خیلی خوبه کاربر azizjan تو تاپیک اولش توضیح دادن کامل خیلی خوبه برای ازدواج بخونید، هر روز 80بار الحسیب بگو و 100مرتبه یاودود بگو موانع برداشته میشه، تا نتیجه بگیری بگو، هروز 4قل و آیت الکرسی بخون، نماز استغاثه حضرت فاطمه و نماز حضرت خضر ونماز امام جواد بخون، اگه میتونی نذر کن 7تا سه شنبه سفره موسی بن جعفر بندازی تو خونت لازم نیست مهمون داشته باشی تنها هم میشه، نون و پنیر و سبزی و تسبیح و قرآن بزار و شمع برای هر نیت یه شمع روشن کن، یعنی اول نیتت را بگو بعد شمع روشن کن بعد دعای توسل بخون هدیه به موسی بن جعفر کن، در آخر شمع را خاموش کن، عالیه از همون اول معجزه ها میبینی، انشالله حاجت بگیری

منم دوس دارم اما خب میدونم امسالم نوبتم نیست باید صبر  کنیم خدا بزرگه 

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚شمایی ک امضامو میخونی میشه میشه ی "الله اکبر " بگی ب نیت خوشبختیم 🙏🌱🌹خداجونم شکرت ب خاطر همه چی 🙏❤ راضیم ب رضای تو یا الله ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو تو خونشون درمقابل کارانجام شده بزازش 😍😅

آخه کسیم نیست که برم 

من کلا عاشق کسی نمیشم😂😂مخ زنیم اصلااا بلد نیستم 

یعنی یه جوری دفع میکنم که میرن پشت سرشونم نگاه نمیکنن 

برای خوشبختیم صلوات میفرستید🥹🙏خیر ببینید 🤲
2742
نمیدونم منم😭😭😭😭😭

اذان مغرب اسفند با کندر مخصوص دود کردن دود کن گشایش ایجاد میشه عالیه یه مدت دود کن هر روز خودت تغییرات را می‌بینی، چله سوره تکویر هم انجام بده اگه طلسم یا سنگینی یا چشم باشه برطرف میشه عالیه، ختم 11روزه مزمل خیلی خوبه کاربر azizjan تو تاپیک اولش توضیح دادن کامل خیلی خوبه برای ازدواج بخونید، هر روز 80بار الحسیب بگو و 100مرتبه یاودود بگو موانع برداشته میشه، تا نتیجه بگیری بگو، هروز 4قل و آیت الکرسی بخون، نماز استغاثه حضرت فاطمه و نماز حضرت خضر ونماز امام جواد بخون، اگه میتونی نذر کن 7تا سه شنبه سفره موسی بن جعفر بندازی تو خونت لازم نیست مهمون داشته باشی تنها هم میشه، نون و پنیر و سبزی و تسبیح و قرآن بزار و شمع برای هر نیت یه شمع روشن کن، یعنی اول نیتت را بگو بعد شمع روشن کن بعد دعای توسل بخون هدیه به موسی بن جعفر کن، در آخر شمع را خاموش کن، عالیه از همون اول معجزه ها میبینی، انشالله حاجت بگیری

ثروتمندوپولدارجداازهمن؟!

بله عزیزم ثروت فقط پول نیست، شامل خیلی چیزا میشه .کسی ک ارامش داره شادی داره سلامتی داره خانواد خوب داره و ... اینا همشون ثروت هستن

ممکنه اگه امضامو دیدی برای شفام ی حمد بخونی ... زنجیر را باور نکن .. 🌱 الخیر فی ما وقع .. 🌱

وای منم دیشب خیلی دعا کردم با خواستگارم ازدواج کنم و ادامه دار باشه رابطمون ‌ . دوستان گلم میشه برام دعا کنید 

الهی به حق حضرت علی همه جوونا خوشبخت بشن . من به شخصه دیدم هروقت ارتباط قوی با خدا دارم باهاش درد و دل میکنم خواستگار خوب برام میاد

حَسبُنَا اللَّهُ وَنِعمَ الوَكيل
2738
آخه کسیم نیست که برم  من کلا عاشق کسی نمیشم😂😂مخ زنیم اصلااا بلد نیستم  یعنی یه جوری دف ...

منم 

ب خودم اومدم دیدم خواسنگارم داره میگه خب لجباز ک هستی زودرنجم هستی حرفم ک باید حرف خودت باشه 

اصن قصد ازدواج داری😐 خاک تو خرم

کورد نیستم :) 
بله عزیزم ثروت فقط پول نیست، شامل خیلی چیزا میشه .کسی ک ارامش داره شادی داره سلامتی داره خانواد خوب ...

توزهرایی؟!🤔🤔🤔🤔

بله عرفانی وقشنگ بود

ولی درمقوله ذهنم نگنجید🥴🥴🥴🥴

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
 اذان مغرب اسفند با کندر مخصوص دود کردن دود کن گشایش ایجاد میشه عالیه یه مدت دود کن هر روز خودت ...

مرسی عزیزم خیر ببینی 🤲

التماس دعا🤍

برای خوشبختیم صلوات میفرستید🥹🙏خیر ببینید 🤲
کدوم شهری

مشهد

ولی دخترخوب باشه براشون مهم نیست میرن خواستگاری

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2706