2737
2739

من بعد بیستم فروردین با تور میخوام یه شب برم ماسوله تنهایی. برای تولدمم تو مهر مامانم گفته پول هتل و هواپیمارو میده تنهایی برم اصفهان. جز این دوتا توی تابستون هم یه دور مجردی دخترونه میریم شمال اگه خدا بخواد و جیبمون بکشه و همه پایه باشن. اخر بهار هم با دوستم میریم خونشون شهرستان تو زنجان

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
من بعد بیستم فروردین با تور میخوام یه شب برم ماسوله تنهایی. برای تولدمم تو مهر مامانم گفته پول هتل و ...

من قبلا با تور رفتم شیراز، دوشب و سه روز و خیلی خوب بود از لحاظ هزینه و اینکه اولین بارم بود تنهایی میرفتم اینقدر جای دور خیلی احساس ناامنی نداشتم دیگه. حتما امتحانش کن فقط شاید از اقامتگاهی که تور انتخاب میکنه خوشت نیاد که خب اونم میشه اوکی کرد اگه از ابعاد مالی اوکی باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره منم تنهام دوست دارم سفر برم، ولی اینکه تو یه جمع غریبه تنها باشم اذیتم میکنه. تصمیم دارم اول اکیپی باهاشون برم جای نزدیک، مثلا کوه داخل شهر. بعد ببینم میتونم باهاشون اوکی شم یا نه. 

یکی هم اینکه من میترسم با دور برم منو جا بزارن برگردن😕😕

2728
من بعد بیستم فروردین با تور میخوام یه شب برم ماسوله تنهایی. برای تولدمم تو مهر مامانم گفته پول هتل و ...

با توری که میری کسی میشناسی؟ تو تور همه با هم دوستن بعد تنها یه جوریه

خدا هرگز دیر نمیکند...باشد که اکنون کامیابم💚
آره منم تنهام دوست دارم سفر برم، ولی اینکه تو یه جمع غریبه تنها باشم اذیتم میکنه. تصمیم دارم اول اکی ...

منم همینطور بعد من درونگرام سخت با کسی دوس میشم نمیدونم چی کار کنم

با توری که میری کسی میشناسی؟ تو تور همه با هم دوستن بعد تنها یه جوریه

نه شیراز کسیو میشناختم نه ماسوله که میخوایم بریم کسیو میشناسم، حتی از یه جا و یه تورلیدر هم قرار نیست رزرو کنم. ببین بستگی به شخصیت داره، من هم خجالتیم هم خون گرم، کسی بیاد طرفم برای اشنا شدن و هم صحبتی پابه پاش میرمو دوست میشم ولی کسی نیاد و خودمم شرایطی برای هم صحبتی پیدا نکنم با کسی کاری ندارم، و با تنهاییمم حال میکنم احساس معذب بودن یا تنها بودن بهم دست نمیده. تازه شاید باورت نشه از بیرون اینکه یه دختر بینشون جوونه و تنها اومده خیلی هم باحال به نظر میاد، خودشون یا میان صحبت کنن باهات و سوال بپرسن یااینکه ببین تو با تنهاییت داری حال میکنی خیلی از بیرون خفن و با شخصیت و با اعتماد به نفس جلوه میکنی. تازه اصلا فرصت نمیشه به تنهاییت فکر کنی انقدر تورلیدر زر میزنه و توام مشغول عکس گرفتن و استوری گذاشتن و اینایی. من چون اکثر بیرون رفتنام تنهاییه برای حتی جاهایی که جمع رفقارو میطلبه عادت کردم، توام یبار برو ببین شخصیتت میتونه بکشه همچین چیزیو یا نه، نمیشد دفعات بعدی با دوستات برو یا با دوست پسرت

2738
منم همینطور بعد من درونگرام سخت با کسی دوس میشم نمیدونم چی کار کنم

عهههه آره منم. البته با دوستام خوبم. تو جمع جدید یخم دیر آب میشه. یه تصویر ذهنی دارم که همه دارن میگن میخندن باهم من گوشه نشستم یه لبخند مسخره رو لبمه که مثلا آره به منم داره خوش میگذره، ولی چون نتونستم ارتباط بگیرم از درون داغونم

نه شیراز کسیو میشناختم نه ماسوله که میخوایم بریم کسیو میشناسم، حتی از یه جا و یه تورلیدر هم قرار نیس ...

چه شخصیتی خوبی داری امیدوارم منم به خجالتم غلبه کنم برم...

راستی اگه دوست داری میتونیم دوست بشیم اگه تهرانی، سفری خواستی بری منم اگه میخواستم برم میتونیم سر مقصدش باهم به توافقم برسیم که توی یه تور باشیم و توی یه تاریخ بریم. البته من فعلا تا بیستم فروردین نمیام جایی چون خیلی گرونن، پول توجیبی من محدوده خودمم فعلا شاغل نیستم. ایدی تلگرامم اینه خواستی پی ام بده هماهنگ شیم :

seyedekimiyamirshojaei

راستی اگه دوست داری میتونیم دوست بشیم اگه تهرانی، سفری خواستی بری منم اگه میخواستم برم میتونیم سر مق ...

مرسی عزیزم من اصفهانم متاسفانه

2706