2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدییی میگی واییییی به ارزوم رسیدم از بچگی دوست داشتم تاپیکم مطرح باشه😭😭😭 خدایا شکرت

😂😂😂😂

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
گذشته ی ما هیچ ربطی به خانم ها نداره

ن دیگه نشد اتفاقا وقتی بخواد ازدواج کنه تنها چیزی ک ربط داره گذشتش 

ینی تو درباره گذشته دختره نمیپرسی ؟!!!

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
2728
میومدی سایت حتما تاپیک جنجالی و پربازدید هم میزدی😂😂

نه دیگه ارزوی پربازدید شدن به دلم موند ولی تو بیشترشون بودم الان پیر شدم دیگه😂😂

اگه شوهرم از کاربرای زن نمای سایت باشه چی😐💔 جلالیتی😎🤙
2740
سانتامارتا    این اسکرینش میترسم تگش کنم ناراحت شه

به جهندم بزار بشه😅

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
2706