2733
2734

من ۱۷ هفته ام صبح یه لگد احساس کردم انگاری از خواب بیدار شدم چند روزم هست که یه جاهایی از شکمم انگاری نبض بزنه یه احساسایی داشتم بارداری اولمه شک دارم نی نی باشه ممکنه شریان های رحمم باشه ؟ یا اونه ؟ 🥲 کی به من لگد زد الان اخه ؟ 😅😅

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم منتظرم حس کنم ولی میگن خیلی زوده شانزده هفته رو دارم پر میکنم

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس زخم هایمان چه ؟ نور از همان جا وارد می شود . 🌌 الهی شکرت بابت همه روزهایی که کنارم بودی و هستی و خواهی ماند .🌱خدا عشق است و عشق تنها خداست🌷دوقلوهای من شما زیباترین و با ارزشترین هدیه خدا به من هستید🌱یه عدد معلم عاشق دنیای رنگی بچه ها ، عاشق ادبیات و هنر و عرفان ، عاشق شهدا و ائمه و آیه به آیه قرآن 🌱خدایا هوای تو دلی هامو داشته باش به موقع و سلامت دنیا بیان دامن همه منتظرا ان شالله سبز بشه 🌱 عشق و ادب بالاترین سرمایه هر انسانی هست 🌱به دنبال نور و معنویت 🌱سلام علی آل یس 🌱سلام ای کوثر و توحید وحمد 🌱یه مذهبی به روز عاشق زیبایی و لباس های رنگارنگ و پوشیده 🌱کنارم هستی و اما دلم تنگ میشه هرلحظه ؛ بله معین صدای مورد علاقه منو دلدارمه ، همیشه دلتنگ همسر مهربونم که نصف ماه ازم دوره خدایا مراقبش باش 🌱تمام جهان از انرژیه برای هم عشق و اشتیاق بفرستیم ازمیون سختی ها جوانه بزنیم بخندیم و بخندانیم 🌱بعد از بندگی خدا ، مادرشدن زیباترین حس دنیاست برام 🌱
2740
۱۶ افتگی.قبلشم بود زه چیزایی ولی خوب نمیدونم بچه بود یانه.ولی ۱۶هفتگی دیگه لگدددد میزدا😂

ای جونم برا بارداری اولتون ؟ 🤩🤩🤩

1
5
10
15
20
25
30
35
40

به من نخندین 

من حدود دو هفته اس گاهی حس میکنم یک لمس های ریز 

الان سیزده هفتم 

حالا بعضی ها میگن شریان اما حالتش یک جور دیگس نسبت به اوایل 

فقط گاهی که زیاد به سمت چپ بخوابم 

البته دو قلو دارم یکیش بیشتر حس میکنم 

یکیش کمتر و نگران میشم 

۱۶ افتگی.قبلشم بود زه چیزایی ولی خوب نمیدونم بچه بود یانه.ولی ۱۶هفتگی دیگه لگدددد میزدا😂

من شونزده هفتم چیزی حس نمیکنم

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس زخم هایمان چه ؟ نور از همان جا وارد می شود . 🌌 الهی شکرت بابت همه روزهایی که کنارم بودی و هستی و خواهی ماند .🌱خدا عشق است و عشق تنها خداست🌷دوقلوهای من شما زیباترین و با ارزشترین هدیه خدا به من هستید🌱یه عدد معلم عاشق دنیای رنگی بچه ها ، عاشق ادبیات و هنر و عرفان ، عاشق شهدا و ائمه و آیه به آیه قرآن 🌱خدایا هوای تو دلی هامو داشته باش به موقع و سلامت دنیا بیان دامن همه منتظرا ان شالله سبز بشه 🌱 عشق و ادب بالاترین سرمایه هر انسانی هست 🌱به دنبال نور و معنویت 🌱سلام علی آل یس 🌱سلام ای کوثر و توحید وحمد 🌱یه مذهبی به روز عاشق زیبایی و لباس های رنگارنگ و پوشیده 🌱کنارم هستی و اما دلم تنگ میشه هرلحظه ؛ بله معین صدای مورد علاقه منو دلدارمه ، همیشه دلتنگ همسر مهربونم که نصف ماه ازم دوره خدایا مراقبش باش 🌱تمام جهان از انرژیه برای هم عشق و اشتیاق بفرستیم ازمیون سختی ها جوانه بزنیم بخندیم و بخندانیم 🌱بعد از بندگی خدا ، مادرشدن زیباترین حس دنیاست برام 🌱
منم منتظرم حس کنم ولی میگن خیلی زوده شانزده هفته رو دارم پر میکنم

ب منم همینو میگن بخاطر همین دو به شکم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706