2737
2739

میشه لطفا به من اجازه بدید با احترام و از صمیم قلبم شما رو دوست داشته باشم؟

چی بهش میگین؟ جمله اش چطوره؟

به من گفتن ردش کردم چوم علاقه ای بهش نداشتم 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙

میخواد بله رو بگیره 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
ببخشید چجوری امار روزهای حاملگیت رو گذاشتی؟ من هرچی میگردم نمیدونم چجوریه

عزیزم حامله نیستم تیکر هدفمه الان واست شات میگیرم 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
جمله اش چطوره؟  اگه دوستش داشته باشی چی بهش میگی؟

دیگه اون بخت پیشنهاد داده الان باید تحقیق کنی بسنجی امتحان کنی . تو این جمله شو این ببین ( تو هم مرا دوست داری ؟ ) چی میگفتی همونو بگو . من می‌گفتم شما لطف دارید ( جدی طور مثلا سرسنگین 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
ببخشید چجوری امار روزهای حاملگیت رو گذاشتی؟ من هرچی میگردم نمیدونم چجوریه