2737
2739

یه لباس مجلسی خیلی شیک دارم یه بار پوشیدم میخواستم بذارم تو دیوار بفروشم. به نظر شما کمدا برای فروش بهتره؟

این چند سال اخیر منم زیاد شنیدم دیوار خیلی دزد و دلال داره. ادم میترسه حتی حضوری قرار بذاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه بار رسید تراکنش فیک فرستاد برام تو قرار حضوری. یه بار دیگه حضوری رفتم کلا زد زیر حرفش نداد و ...

توی دیوار پرداخت امن داره بگید خریدار پرداخت کنه بعد به دستش که رسید پول براتون واریز میشه

ارسال امن داره.

ارسالش چجوریه ؟ 

خود دیوار ارسال داره 

من کمد میخوام بخرم ولی نمیدونم باید با چی بفرستن برام ؟ 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
2728
یه لباس مجلسی خیلی شیک دارم یه بار پوشیدم میخواستم بذارم تو دیوار بفروشم. به نظر شما کمدا برای فروش ...

لباس مجلسی رو من گذاشتم یکی دوروز اول خیلی مزاحم میشدن توی چت .همه رو بلاک کردم و گزارش زدم بعد چند روز یه نفر خرید و براش پست کردم

والا من اول جنسو میبرم بعد پولو همونجا میگیرم یا طرف میاد جنسو میگیره بعد پولو همونجا میزنه به حسابم تا الان هم مشکلی نداشتم

بجز یه بار که لباس مجلسی گذاشته بودم لامصب داداشمم کنارم بود یه نفر پیام داد که ببخشید میشه تنخور بدید من خانم هستم منم دادم و خیلی ببخشید عکس اونجاشو فرستاد وای آب شدم از خجالت 😭 داداشم دید چندتا فحش داد و گفت مسدودش کن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
لباس مجلسی رو من گذاشتم یکی دوروز اول خیلی مزاحم میشدن توی چت .همه رو بلاک کردم و گزارش زدم بعد چند ...

منم یه بار گذاشتم خیلی پیام دادن و مزاحم شدن. بعد هم نتونستم اصلا اعتماد کنم برای قرار حضوری. چون لباس مجلسی رو حتما باید پوشید. یا درخواست عکس بیشتر می دادن که نمی دونستم واقعا زنن یا مرد

2740
والا من اول جنسو میبرم بعد پولو همونجا میگیرم یا طرف میاد جنسو میگیره بعد پولو همونجا میزنه به حسابم ...

واااای چقدربدخاک توسرش کنن چقدرعوضی بوده بی پدرومادرمن بودم شکایت میکردم دهنشوسرویس میکردم 

واااای چقدربدخاک توسرش کنن چقدرعوضی بوده بی پدرومادرمن بودم شکایت میکردم دهنشوسرویس میکردم 

بنده خدا فک میکنی میشه شکایت کرد؟

طرف نه شماره داره نه هویت

الکی میگن میشه شکایت کرد اونجا اقدام که میکنی میگن دوندگی زیاد داره یا برو بشین سرجات یا پول خرج کن آخرشم معلوم نیست چی بشه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
توی دیوار پرداخت امن داره بگید خریدار پرداخت کنه بعد به دستش که رسید پول براتون واریز میشه

اون پرداخت امن و من تا شنیدم فهمیدم کلاهبرداریه.یارو نزده داره می‌رقصه چه برسه بقیش.

جنس دستش میرسه میگه نرسیده یا خرابه.

تو نمیدونی اینجا ایرانه!