2752
2734
عنوان

بی خبر شوهرم قرعه کشی وسایل خونگی شرکت کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 34 پست
چ وسیله ای هست چ جالب . این قرعه کشی رو مغازه می‌ذاره ؟ 

بله برا ما نفری ۲۰۰ بود فکرشو که کردم دیدم ارزش نداره شرکت نکردم

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا میشه بیشترتوضیح بدی؟من ک نمیخوام هیچوقت نگم.قسطا ک تموم شد میگم.بیشترمیخوام سوپرایزش کنم

نه عزیزم سوپرایز نیست

اکر تا نگفتی متوجه شه از جا دیگه،اوقات تلخیش زندکی خودتو خراب میکنه

هر مردی با یه زبونی حرف درک میکنه،از راهش وارد شو 

اوه . نداری یا کهنه شده؟ وقتی شوهرت مخالفت کرده درست نیست که بدون خبر باز بری انجامش بدی

ندارم.قبلنم همینکارو کرد اون وسیله ای ک میخواستم خیلللی گرون شد بعدش ب سختی خریدیم

2731
چرا؟ مغازه محل هست ؟

بله 

میشد ۵تومن

۵تومن هم کم بود هم قسطش طولانی بود

حوصله قسط طولانی رو ندارم

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
وقتی ازش پول نمیگیری برا قسط نگو اوقات تلخی میشه من با پول خودم هرکاری کنم اصلا شوهرم ن میدونه ن م ...

چقدر امضاتون وصف حال الانه من😔💔

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
بله  میشد ۵تومن ۵تومن هم کم بود هم قسطش طولانی بود حوصله قسط طولانی رو ندارم

اره بابا. اصلا اون یارو چطوری حال داره ماهی دویست تومن جنس میفروشه .بعدش پنج تومن هیچی نمیشه . ولش. من یه سرخ کن رژیمی فیلیپس دلم میخواد که هشت و میلیون و ششصد هست حالا مثلا تو سه قسط هم بگیرن خوبه. جایی ازش جنس میخرم به هیچ عنوان قسطی نمی‌ده 

خودت شاغلی 

یا از پولهایی که شوهرت میده میخوای قسط بدی

بستگی به درامد شوهرت. داره که این پول به چشم بیاد یا نه 

فکر کن گرفتن یک میلیون و نیم ماهی بدون اینکه به شوهرت بگی کار سختی نیست؟ 

چقدر امضاتون وصف حال الانه من😔💔

بسپار به زمان درست میشه

صبر کن.صبر آدمو بزرگ میکنه