2733
2734

چجوری بوداو سال براتون ؟ من پارسال نور بو و واقعا برام نود بودش 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری؟ ینی شب قدر قران باز میکنی هر سوره ای اومد میخونیش؟

من پارسال قران ک شب قدر رو سرم گذاشتم رو باز کردم ک سوره نور اومد دیگ این بود ک واقعا برام سال نورانی بود امسال یس بود 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 
2731
من پارسال قران ک شب قدر رو سرم گذاشتم رو باز کردم ک سوره نور اومد دیگ این بود ک واقعا برام سال نوران ...

اهان..یس ام خوبه....کدوم از این سه شب بازکردی؟

هیچ وقت فراموش نکن تو گذشته، خدا از چه مسیرهایی عبورت داد...🍂🌼🍃🌸
چه ربطی داره...همه سوره های قران پربرکت هستن و انشاالله امسال هم براتون بهتر از سال قبل باشه

اره عزیز درسته 

اما خب هر سوره ای خواص های مختلفی داره 

قلب قران سوره یس هست..برای انواع حاجتها قراعتش موثره...از این دید نگاه کنیم انشاالله که عالی میشه بر ...

ان شاءالله ان شاءالله 

ممنونم ازت 🌱