2737
2739
عنوان

کلاس نخبگان پولسازی

73 بازدید | 7 پست

سلام ببخشید میشه بیشتر در رابطه با کلاس های دکتر محمدی نخبگان پولساز راهنمایی کنید خدایی واقعا ارزششو داره ۴میلیون بدم؟ چون واقعاً دستم تنگه اما دوست دارم تحولی در زندگیم ایجاد بشه

من نمیدونم ایشون کین و چیکار میکنن 

ولی یه خانمی بود تو اینستا خیلیم فالوور داشت با همین دوره ها پول دوستمو خورد 

اولش دوره رو داد بهشون بعد یه مدت همه چیو پاک کرد هیچیم به روی خودش نیاورد 

کهکشان ۰۰ سابق🧸🌱🦋ولی یه چیزی ته دلم میگه که درست میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره برادکترمحمدی خوبه پولسازه چون تومیری پکشو۴میلیون میخری

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2728

برای تحول میتونید  ویدیو داخل یوتیوب ببینید  و کتاب  بخونید هم هزینه اش کمتره هم واقعا نتیجه بخشه

این دوره های موفقیت و پولسازی که مد شده برای اونا پولسازه نه من و شما

زنده باد کشور عزیزم ایران زمین.         ❤️🤍💚                  آن‌ها که اهل صلحند بردند زندگی را/وین ناکسان بمانند در جنگ زندگانی…/ بشری که حق اظهار عقیده و بیان اندیشه خود را نداشته باشد، موجودی زنده به شمار نمی رود/ خواهشا افراد خشک مذهب و افراطی روی پیام من ریپلی نزنن ممنونم /به کوروش به آرش به جمشید قسم به نقش و نگار تخت جمشید قسم که ایران همی قلب و خون من است گرفته ز جان از وجود من است بخوانیم همه این جمله در گوش باد…چو ایران نباشد تن من مباد  بدین بوم و بر زنده یک تن مباد…
2740