2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه کاربری چندروزپیش تاپیک زدودرموردخودکشی ناموفق وچیزی که توی عالم بیهوشی دیده بودتعریف میکرد 

اگه تونستی کلمه خودکشی روسرچ کن .شایدتونستی تاپیکشوپیداکنی 

اینم بگم تاخدانخوادهیچ اتفاقی برات نمیفته .حتی اگه ازساختمون ۲۰طبقه خودتوپرت کنی 

خدایه باربهت فرصت داده پس ازدرست استفاده کن

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2738
ببین اگه قسمتت نباشه هیچیت نمیشه اینو داره کسی بت میگه که وایتکس خورده سم خورده رگ هوایی زده خودشو د ...

خودم همه این راهایی که گفتیو رفتم

اصن تعدادش دیگه از دستم در رفته ولی بالاخره میشه تموم میشه

خودم همه این راهایی که گفتیو رفتم اصن تعدادش دیگه از دستم در رفته ولی بالاخره میشه تموم میشه

وای دقیقا حتی بعضیا رو یادم رفت هرچی به خاطر اومدو شمردم😂

نه عزیزم اشتباه میکنی شاید یه اینده ی قشنگ در انتظارته که خدا میخاد ببینیش

یاد دیالوگ جوکر افتادم

مردن راحته..اما اینکه حاضر باشی با این شرایط زندگی کنی سخته و ارزشمند

یکم شجاع باش و تلاش کن برای زندگیت...مرگ اونم باخودکشی هیچ جوره کار درستی نیست...قضیه کاربر ممد_نمکی و تجربه خودکشیش رو خوندی؟ باهاش صحبت کن خیلی دختر خوبیه و قطعا حرفای خوبی برات داره

2706