2733
2734

مایه زمین داریم اونو دادیم به این پسرمون یعنی شوهر من به باقی پسراشم زمان اذدواجشون پول دادن قراره بفروشیم براش خونه بخریم بعد که فروختن زمینو داداش بزرگه پولو ریخت تو حساب خودش که مثلا به عنوان تجربه دار تو کار ملک و املاک بیاد معامله کنه ولی زد به اسم خودش بعد از یه مدت جاریم رفت مهریه شو گذاشت اجرا و خونه ما رو گرفت قانونا منم رفتم خونه مادر شوهرمینا و گفتم اگه منیره یه بار دیگه اسمی از خونه ما بیاره منم مهریه مو میذارم اجرا به همین خاطر برادر شوهرم رفت بازنش مصالحه کرد و خونه رو زد به اسم پدر شوهرم در صورتی که اونا زمان خواستگاری گفتن ما به همه پسرا پول دادیم این زمینم دادیم به پسرآخریه چون پول نداشتیم دیگه

حالا که خرشون از پل رد شده خونه به اسم پدر شوهرمه حالا هی خواهر شوهر پیغام میفرستن برای من که به بابامون گفتیم خونه رو بفروشه پولشو بین دخترا تقسیم کنه ما هم پول لازم داریم پدرشوهرمم برگشته میگه از این به بعد به من اجاره بدین 

حالا من باید بااین آدمای بد قول چی کارکنم که تو خواستگاری حرف میزنن بعد میزنن زیرش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای چیزا سمی هستن واقعا حرصم گرفت

قربون پدرشوهر خودم برم که طلاست🥺

خونه بزرگ ماشین زمین پسته همه چی بهمون داد بی منت سه تا پسرشو با فاصله های زمانی یکسال داماد کرد همه هم خونه ماشین زمین پسته که پسته ها مهر ما هستن 

2740
پدر شوهرمن کلی مغازه و خونه و زمین و پول داره ولی تقریبا همش دست پسر بزرگشه 

شوهر من هم پسر بزرگه هست 

برادر های شوهرم و پدرشوهرم تمام کارهاشونو با شوهر من مشورت میکنن 

امام همه چیزمون عادلانست ما رابطه خیلی خوبی همگی باهم داریم با جاریهام که مثل خواهریم

من بعنوان عروس بزرگه به شوهرم اجازه نمیدم که همه چیو دست خودش بگیره و ناعدالتی کنه که کدورتی بیمون بشه

پدرشوهر منم خیلی ملک داره زمین پسته داره

شوهر من هم پسر بزرگه هست  برادر های شوهرم و پدرشوهرم تمام کارهاشونو با شوهر من مشورت میکنن&nbs ...

طفلک جاری من خیلی مظلومه خدا میدونه من به چشم ندیدم ولی جاریم میگفت فکر نکن این پولارو خرج من و بچه هام میکنه عکس چندتا از این زنای پلنگ و برام فرستاد میگفت ببین بااینا چت کرده به خاطر همینم مهریه شو گذاشته بود اجرا 

اینکه اونا دروغ گفتن که قطعا حق داری 

اما یه دختر وقتی ازدواج میکنه باید بدونه پسره هرچی همون لحظه خواستگاری داره مال خودشه، دیگه پدر شوهر مادر شوهر هر چی دارن و گفتن میدن اینا باد هواست، از این مدلی که شما میگی من کم ندیدم دور و برم، گرچه از لحاظ منطقی هم اموال خودشونه و میتونن به هرکی خواستن بدن

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
2706