2733
2739
عنوان

ب من میگن برم اتاق پدرشوهرم چندسال

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 26 پست
ن اینکه هرماه اجاره بدیم ..ولی من بهش بعد رفتن اونا گفتم اگر میتونی بخونه کوچیک پایین شهر کرایه کنی ...

این خوبه

خیلی سخته با دوتا بچه

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیڕم عمرت رو هدر نده! یا افسار زندگی رو بگیر دستت یا این چ وضعشه طلا هم بفروشی؟هه 😏

خب خونه چوبی و طلاهامو ماشین رو. بفروشم جمعا هشتصد تومن میشه ک اونا هم نفری برای زمین هشتصد میده...حالا بعدش هم باید هرچی پیدا کنیم بدیم خرج درست کردنش... ماهی چهارده تومن میگیره با اقساط و خرج زندگی دیگه برای کرایه دادن نمی‌مونه....تازه اول ازدواجم کلی طلا داشتم فروختیم حتی حلقه هامون و دادیم این خونه چوبی رو خریدیم الان توی ای پنج سال چنتا النگو خریدم ..

2731
خونه چوبی چه جوریه چه جالب،اتاق هم داره؟ من شمالی هستم خونه چوبی دیدم اما فقط تو روستاهای دور

بعله خیلی کم پیدا میشه..پایین شهر بعله ی اتاق داره اونم در ندارع.حموم دسشوییش حیاطه..یذاشپزخونه کوچیک ..با

خب خونه چوبی و طلاهامو ماشین رو. بفروشم جمعا هشتصد تومن میشه ک اونا هم نفری برای زمین هشتصد میده...ح ...

ببخشید ولی آخه با ماهی ۱۴ تومن حقوق میخواین خونه بسازین؟ یه انباری و دستشویی تو باغمون درست کردیم خروار خروار پول خرج کردیم یعنی اونقدر پس انداز خرج کردیم اونقدر حقوقمونو خرج کردیم . 

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2738
همینو بگو🙁

آره بابا گرونیه ‌ . اونزمان ها شوهرم اونقدر خسیس به نظر می رسید چون نمی تونست با دست نسبتا باز برامون خرج کنه. فکر کنم کل بهار تابستون پارسال کار طول کشید پابه پای بنا هم کار می کر. . حالا مثلا پیمانکاری گرفته بودیم زیاد نریم خودشون انجام بدن . ولی سرشون نبودی میدی سقفو کوتاه کردن بنجررو جابه جا گذاشتن کلی مصالح به هدر دادن می گفتن بخر می خریدیم بعد ۱۰ روز نمیومد زیربارون خراب میشد . هی جابه جا کن هی نایلون بکش . اصلا یه وضعی بود.

انشاءالله که درامد شوهرت بیشتر بشه و بهترین ها برات رقم بخوره . فردا شب انشاءالله برات دعا می کنم

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین .