2733
2739
عنوان

ب من میگن برم اتاق پدرشوهرم چندسال

554 بازدید | 26 پست

سلام دوستان من دوتابچه دارم هشت ساله و دوساله.اول ازدواجم دوسالونیم اتاق پدرشوهرم زندگی کردم... اولین بچم هم اونحادنیالومد..پدرشوهرمادرشوهرم آدمای خوبی هستن اما خونشون هم پررفت آمده .نوه هاش دخترانش فک فامیلاشون میان...بعدش هم ی خونه چوبی نقلی خریدیم الان پنج ساله ک اینجا زندگی میکنم سختی و خوبی داره ولی اقلا مستقلم.الان دوباره خواهرش ی زمین داره ک تصمیم گرفتن دوخواهر و ی برادر ینی همسر من هم شریک بشن واین خونه و ماشین و طلامو بفروشه و اونجارو شریک شه بااونا..این خوبه ولی میگن برگردم دوباره اتق پدرشوعرم بمونم تا اینا خونه بسازن...ک اونم معلوم نیس چقدر طول بکشه..واقعا ذهنم بهم ریخته از دیروز حتی نمیتونم بخابم مگه میشه بادوتابچع ی خونه مشترک موند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستش هم تنگه ماهی چهارده تومن درمیاره ک یکمش می‌ره اقساط هرماه هم باید ی پولی بده ب پیمانکار تا خونه رو بسازن باخرج خونه .واقعا تپش قلب گرفتم.خواهراشم مدام میگن بهش چ اشکال داره چند ماهه برین خونه پدرم بهتر از کرایه هست.واقعا اون اعصاب سابق رو ندارم ک بتونم بجا زندگی کنم ی مدت...

2728
وای اصلا قبول نکنید . پدر و مادرا حوصله نوه رو یه روز یا دوروز دارن بعدش مشکل پیش می یاد . میتونی قب ...

من میگم ولی شوهرم رفته تو مغزش میگه اینجوری برامون خوب میشه😔منم دوست دارم خونه بزرگ بخرم اقلا چوبی نباشه ولی ن با این شرایط..قبول هم نمیکنی میگن زنش بساز نیس

شرایطش رو ندارین یه خونه کوچولو اجاره کنین ؟ واقعاً نمیشه تو یه اتاق چهار نفره موند

ن اینکه هرماه اجاره بدیم ..ولی من بهش بعد رفتن اونا گفتم اگر میتونی بخونه کوچیک پایین شهر کرایه کنی قبول کن اگ نتونی نکن .

من میگم ولی شوهرم رفته تو مغزش میگه اینجوری برامون خوب میشه😔منم دوست دارم خونه بزرگ بخرم اقلا چوبی ...

بذار بگن عزیزم . خانواده شوهر همیشه حرف میزنم. بذار بگن بساز نیستی .اگه میتونید جلوی همسرتون وایسید نظرش رو عوض کن . بگو من خونه مستقل می‌خوام واسه خودمون نه شریکی . بگو ده سالم طول بکشه صبر میکنم ارزشش رو داره.

یار خوب تمام ماجراست🍓❤️🍫
2740
من میگم ولی شوهرم رفته تو مغزش میگه اینجوری برامون خوب میشه😔منم دوست دارم خونه بزرگ بخرم اقلا چوبی ...

خب بگن نساز نیس

بهتر اتفاقا

نساز که نباشی مجبوره تلاش کنه زندگیو بسازه

هیچ ادمی با دوتا بچه نمیره خونه پدر شوهر ک پر رفت و امدن هست بمونه حتی همون قدیمیا.

این سبک زندگی خیلی وقته منسوخه.

بذار بگن عزیزم . خانواده شوهر همیشه حرف میزنم. بذار بگن بساز نیستی .اگه میتونید جلوی همسرتون وایسید ...

حالا من با شریک بودنش هم مشکل ندارم فقط نمیخام برم اتاق پدرشوعرم بمونم تا بسازن خونه

خب بگن نساز نیس بهتر اتفاقا نساز که نباشی مجبوره تلاش کنه زندگیو بسازه هیچ ادمی با دوتا بچه نمیره ...

اصلا ایشون هم راضی باشه که نیست خوده پدر شوهر و مادرشوهر تو این سن تحمل دارن دائم با سر و صدای دوتا بچه کنار بیان؟

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
خب بگن نساز نیس بهتر اتفاقا نساز که نباشی مجبوره تلاش کنه زندگیو بسازه هیچ ادمی با دوتا بچه نمیره ...

😔😔😔😔دقیقا درسته مث پدر مادرم دوستشون دارم و خوبن ولی واقعا من اون اعصاب سابق رو ندارم ک چیزی رو تحمل کنم و دوتابچه ب نظرم درسش تربیتش هم مشکل دارمیشه و اینکه رابطه خودم و شوهرم هم بدمیشه

سلام  اگه بتونید شراکتی بسازید از اجاره نشینی خوبه بعدش نخواستی میتونید بفروشید    م ...

همسرم هم همینو میگه....منتهی موضوع اینه ک تااینمدت نمیتونه خونه کرایه کنه و میخاد برم اتاق پدرشوعرم بمونم این سخته برام

2706