2737
2739
عنوان

میترسم پسره خوشش نیاد!

367 بازدید | 22 پست

مامان پسره منو دیده شماره گرفتن که واسه اشنایی با پسرش بیان خونمون ....و نه من پسره رو تا حالا دیدم نه ایشون ..با اینکه تو یه محل هستیم 

حالا من همش به این فک میکنم اگه بیان خونه پسره از من خوشش نیاد چه جوری مطرحش میکنن؟ یا اصن چیزی نمیگن غیب میشن؟

بعد اینکه وقتی اومدن خونمون من باید پذیرایی کنم؟ نمیشه نکنم استرس دارم نمیشه آروم بی سروصدا مثل مهمون یع گوشه بشینم‍🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظرم استرس نداشته باش. شاید خودت خوشت نیومد از پسره و اینکه کلا فکر نمی‌کنم با یه دیدار به این نتیجه برسن که می‌خوان یا نمی‌خوان. کاش بتونین قبل از اینکه مراسم خانوادگی بگیرید خودتون یک جا همدیگه رو ببینید و باهم صحبت کنید.

نذار اون بگه خوشش نیومده . اگ حس کروی خوشش نیومد تو هم بی رغبت نشون بده خودتو 

هول نلاش

یه دختر شاد و پر انرژی ام که متوجه شدم خوشحالی من وابسته به دیگران نیس🦋، عزیزم تو بمیری هم هیچ کی براش مهم نی بعد تو برات مهمه که در موردت چی فکر میکنن؟😐 بابا تو خیلی عالی هستی ، بهترین لباس هارو بپوش برا خودت👗 ، بهترین جاها رو برو🎡، تلاش کن برا اهدافت ، اینو یادت نره که موفقیت واقعی یعنی اینکه تو تا لحظه ی آخر بجنگی ، لزوما رسیدن به معنای موفقیت نیس،  مهم اینه از تلاشت راضی باشی و شرمنده ی دلت نشی😉🍒اگه شکست عاطفی خوردی تو زندگیت ، بگو گور باباش ، من اصلا هدفهای مهم تر دارم تو زندگیم :) باید برم دنبال شون ، باید عالی بشم ک خودم راضی باشم از خودم نه دیگران❣ بابا تو خیلیی خفنی خوشگلی اعتماد به نفس داشته باش به کسی رو نده که تورو خورد و تحقیر بکنه🤍🧸 خودتو دوس داشته باش💓 در مورد خودم بخوام بگم عاشق اینم پولامو جمع کنم برم کنسرت😂😍  من به هرچیزی که بخوام می رسم:)💜🙃 خدایا شکرتت 🕊
2740
به نظرم استرس نداشته باش. شاید خودت خوشت نیومد از پسره و اینکه کلا فکر نمی‌کنم با یه دیدار به این نت ...

من بابام معتقده دختر و خونه ببینن واسه اشنایی ارج و منزلتش حفظ میشه تا بیرون 

خب میدونم ما بگیم اشکال نداره اما خونواده پسر بخواد بگه حس میکنم واسه دختر خوب نیست 

عزیزم چرا خوب نباشه ، اون تا حالا ندیده تو را ، پس همینطور که این حق را به خودت میدی به اونم بده که با ایده آل هاش فاصله داشته باشی و این لزوما به معنی این نیست که تو دختر مناسبی نیستی ، 

لایک نکنید ♥️اگر مردی بیا ایران و زن باش

اولا غلط میکنن خوششون نیاد.ثانیا اگه نیاد تشکر میکنن و میرن...یا میگن فعلا چصد ازدواج ندارن...یا ی چیزی میگن ک شما بفهمین چیزی نیست.....بستگی فرهنگشون داره......ادما موقعی خود واقعشونو نشون میدن که دیده نشن یا دیده نشده باشن😇منظورم باطنشونه

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
2706