2733
2734
عنوان

چطوری وزن اضافه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روشتون باعث می‌شه که یهو چاق بشید 

چاقی هم اونطور که می‌خواهید نیست 

نمی‌تونید به چربی ها بگید برین فلان جا ولی فلان جا نه! 

این روش زندگی و تغذیه شما با تناسب اندام و سلامت در تضاده. 

باعث میشه که کم کم بدنتون چربی اضافه بیاره و بد هیکل بشید. 

سعی کنید عضله اضافه کنید و نه چربی! 

ورزش کنید و  تغذیه سالم داشته باشید. 

🌺

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
2731
شما چیزی نگو بفرما 2کیلو باقلوا بخور 

تاثیر نداره☹️🤧

برابه هیچ چیزی  بیشتر از دو بار اشک نریز چون چشمات عادت میکنه♡هر طوری که خودت دوست داری زندگی کن خودتو دوست داشته باش
اگه میخوای باردار بشی که اصلا سمت قرص نرو  پیش دکتر تغذیه رفتی

اره رفتم گفته کیک خونگی بخور هر روز شیریتیحات بخور شربت بخور بجا اب غذا گوشت زیاد بخور برنج میخوری روش کره بریز حتما این کن اون کن 😕

2740
چقد منی البته چند سایز کوچیکتر😂کیوت

کیوت نی اسکلتههههه اسکلتتتت🤧

همین امشب داشتم گریه میکردم چرا چاق نمیشم

برابه هیچ چیزی  بیشتر از دو بار اشک نریز چون چشمات عادت میکنه♡هر طوری که خودت دوست داری زندگی کن خودتو دوست داشته باش
کیوت نی اسکلتههههه اسکلتتتت🤧 همین امشب داشتم گریه میکردم چرا چاق نمیشم

وا کریه نکن دختر مگه اخر دنیاس سالم و سرحال و جوونی اسکلت چیه نزار این حرفا روت تاثیر بزاره اینهمه مدل همشون انقد لاغرن استخوناشون میزنه بیرون و خیلیم جذابن من نیخوام چاق شم بخاطر اقدام ب بارداریه تو خودتو ناراحت نکن بزرگ میشی بدنتم رشد میکنه 

وا کریه نکن دختر مگه اخر دنیاس سالم و سرحال و جوونی اسکلت چیه نزار این حرفا روت تاثیر بزاره اینهمه م ...

داداشم ۱۱ سالشه چهار کیلو از من چاق ترع☹️

لاغری قشنگه ولی اسکلت بودن خیلی زشته 😭من واقعا اسکلتم ینی هرکی دستمو بگیره میگه حس میکنم الان خورد میشی کلا بدنم بد فورمه از لاغری پاهام انگار پرانتزیه انقد گوشت نداره حسرت به لباس به دلم مونده که بهم بیاد چقد گشاد بپوشم😭

شیطونه میگه برم قرصی چیزی بگیرم بخورم عوارضش بدبختم کنه😂

ینی من الان دونیم برابرت وزن دارم؟😥..من چی کار کنم لاغر شم😭

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
داداشم ۱۱ سالشه چهار کیلو از من چاق ترع☹️ لاغری قشنگه ولی اسکلت بودن خیلی زشته 😭من واقعا اسکلتم ین ...

ساختار بدن پسرا متفاوته عزیزم خودتو با داداشت نقایسه نکن اون استخون بندیش محکم تره تو هم اصلا نگران نباش غصه هم نخور باور کن حل میشه اگر خیلی نکرانی دکتر تغذیه مراجعه کن راهنماییت نگمیکنن ولی اصلا غصه نخور حرف کسیم برات مهم نباشه 

من میخوام تا ی سال اینده برای بارداری اقدام کنم یکم باید وزن اضافه کنم شمام ماشالله قدبلندینا 

بارداری که خودش باعث چاقی میشه

اره من فقط رشد قدیم خوبه

واسه سلامتیم و ازدواجم یه صلوات بفرست مهربون♥️
2706