2737
2734

از دیروز عصر تا الان چادر کمپ تفریح زدن الان زنگ میزنم منو تنها. گزاشتی تموم شب کی قرار بیای خونه بالحن تند میگه متوجه ای میگم الان میام منم عصبی شدم قط کردم این پیامو بهش دادم

تمیخواد بیای همونجا بمون ۷دیشب تا حالا رفتی هنوزم میگی بعدمیام توبخواب طلبکارانه به من میگی متوجه ای ن اصلا متوجه نیستم عزیزم فقط شمامتوجه ای که تمام شبو بیرونی
سردرد گرفتم از بس یکساعت یکبار ساعتو چک کردم تو برات مهم نیست ولی برا من هست تو نگران نیستی ولی من هستم

بیاد خونه بدترازاین باهاش بحث دارم گندشو دراورد مگه مجردی اخه تو بخاطر تفریح و تاصبح بیرون بودنت منو شب تنهامیزاری 

من یکبار شوهرم اولای عروسی این کار رو کرد باهاش تا چند روز سر سنگین بودم 

بهش گفتم تو روز برو ولی تا قبل از ۱۲ شب باید خونه ات باشی 

وگرنه منم میرم با دوستام 

اگر تو زندگی رو ول کنی منم ول می کنم من نمی تونم دوسر این زندگی رو بگیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من یکبار شوهرم اولای عروسی این کار رو کرد باهاش تا چند روز سر سنگین بودم  بهش گفتم تو روز برو ...

بعداز ۹ماه بادوستاش رفتن بیرون ولی بزار بیاد خونه درستش میکنم رفیقا دیگشم متاهلن من نمیدونم اینا چجوری خانماشون شاکی نمیشن صبح برن تا خود ۱۱شب ولی کیودیدی ۷شب بره تا الان

2738

فکر نمیکنم دعوا راهکار مناسبی باشه

بهرحال بعد 9 ماه یه شب با دوستاشون با اطلاع شما گردش رفتن و حالا بنا به دلایلی طول کشیده

حتما از امنیت شما مطمین بودن که تنهاتون گذاشتن این مدت

ولی با صحبت حل کنید و حس خودتونو بگید نه دعوا...شاید مجبور شدن که بمونن

فکر نمیکنم دعوا راهکار مناسبی باشه بهرحال بعد 9 ماه یه شب با دوستاشون با اطلاع شما گردش رفتن و حالا ...

کدوم مجبور ازدیشب گفت من دم صبح میام با اخم و ناراحتیم رفت جواب خدافظیشم ندادم خودش نباید بفهمه من تواپارتمان تنهام نباید درک کنه این مدل بیرون رفتنا واسه مجرداست نه متاهلا  بعدشم من از کجابدونم چی خوردن حتی تفریحی الانم ک تماس گرفتم طلبکارانه میگه متوحه ای میگم میام خونه والا شوهرم ازاین اخلاقانداره یه شب معلوم نیست چی بخوردش دادن 

37سالشه مگه میشه دیگه درستش کرد

شوهر منم ۳۵سالشه نمیگم رفیق باز اتفاقا تو عقد سرهمین تاصبح بیرون بودنش بارفیقاش منو خواهرشوهرم حسابی باهاش بحث کردیم دیگه گزاشت کنار دوباره باز دیروز زنگ زدن از ۷دیشب رفته تاالان

کدوم مجبور ازدیشب گفت من دم صبح میام با اخم و ناراحتیم رفت جواب خدافظیشم ندادم خودش نباید بفهمه من ت ...

اگه فکر میکنید با دعوا دیگه اینکارشو تکرار نمیکنه بسم الله

ولی اگه بدتر بشه و بیشتر روش به روی شما باز بشه چی؟ 

اگه فکر میکنید با دعوا دیگه اینکارشو تکرار نمیکنه بسم الله ولی اگه بدتر بشه و بیشتر روش به روی شما ...

دوران عقد سرهمین تا صبح بیرون بودن بارفیقاش منو خواهرشوهرم شاکی بودیم بحث کردیم باهاش دیگه گزاشت کنارالان بعداز ۹ماه باز شروع کرده این تازه اولش بود نخوام سرسنگین باشم باز میگه خب خانمم چیزی نمیگه مشکلی نداره بزاربرم بیرون باید برخورد کنم که باز بزاره کنار

2706