2737
2739
عنوان

اخه من چه خاکی تو سرم بریزم؟

171 بازدید | 12 پست

دوسال رفتم کلاس زبان هیچی یاد نگرفتم هیچیی بعد تازه اومدم کلاس خصوصی فقط یروز در هفتست جداازاین حتی خیلی وقتا یروز درهفته ام نیست اخه من سرمو به کدوم دیوار بکوبم بااین حجم از بدبختی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

خب چرا رفتی اخه کدوم مدرسوخته ای ثبت نام میکنه یک روز در هفته رو تو خودت از اهل فن بپرس یک روز در هفته چه فایدهای داره برک پولتو بگیر این پدرسوخته های کلاش ارگز یه فرصت خالی استفادهکردن بایت اکن یه روزهم پول گرفتن اون اموزشگاه یرش به یه جا وصله ردی گواهی اشتعالشو مهر یه جارو خورده بعشون بگو یا پول منو بدین یا به همون موسسسه که پجوز داده شکایت میکنم زبان رشدش به استمرارش هستش تو الان بری کلاس تا هفته دیگه بدرد نمیخوره عزیزمن

خب چرا رفتی اخه کدوم مدرسوخته ای ثبت نام میکنه یک روز در هفته رو تو خودت از اهل فن بپرس یک روز در هف ...

من سال سوم راهنمایی معلمم مینشست درس میدادم  معلمم کاری کرده بود ما انگلیسی صحبت میکردیم .و

خب چرا رفتی اخه کدوم مدرسوخته ای ثبت نام میکنه یک روز در هفته رو تو خودت از اهل فن بپرس یک روز در هف ...

اره واقعا😔خیلی ناراحتم که نمیتونم یاد بگیرم پس اونهمه هزینه چیمیشه