2737
2734
عنوان

چک میلیاردی ثبت کردم

137 بازدید | 12 پست

سلام من سه سال پیش یه چک میلیاردی برای ضمانت کار عموم ثبت کردم  الان از اون شرکت اومده بیرون و جای دیگه کارمیکنه ولی به رو نیورده چک منو پس بده ماهم خیلی باهاش رودروایسی داریم. اگه زنگ بزنم بگم چک مبلغ سنگین بوده برام مالیات زیاد بریدن بده برم باطل کنم شک میکنه که دروغ میگم؟

میترسم برام دردسر بشه مبلغش بالاهست  اصلاهم روم نمیشه مستقیم بگم.

نظر بهتری اگه دارید بگید توروخدا 

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مستقیم بگونیازی به دروغ نیست

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2728
بگو میخوام دسته چک جدید بگیرم اگه خواستی جدید میدم دوباره

اره اینم خوبه

ممنون🌸

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!

گناه دروغ رو اصلا می ذاریم کنار ولی دروغ همش گندش در میاد انگار یه جوری کائنات دست به دست هم میدن تا کسی که میخواد دروغ بگه رسوا بشه راستشو با احترام و مودبانه به نظرم بگی بهتره روت نمیشه بگو پدر یا مادرت یا کسی که روش میشه بگه🥰😊

قشنگم😊 میشه برای اینکه به حاجتم برسم یه صلوات بفرستی❤ 
مستقیم بگونیازی به دروغ نیست

من خیلی خجالتیم . نه گفتن هم برام خیلی سخته

تاحدی که چندبار پول قرض دادم روم نشده بگم برگردونن😔 میدونم کارم درست نیست اماا ینم نمیتونم مستقیم بگم واقعا برام سخته

گناه دروغ رو اصلا می ذاریم کنار ولی دروغ همش گندش در میاد انگار یه جوری کائنات دست به دست هم میدن تا ...

ممنون از راهنماییتون🌸

2740
من خیلی خجالتیم . نه گفتن هم برام خیلی سخته تاحدی که چندبار پول قرض دادم روم نشده بگم برگردونن😔 می ...

منم خجالتی ام حداقل ازین به بعدپول خواستن بگوندارم خودشون بایدپس بدن وقتی نمیدن بگوندارم

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
شما ک خجالتی هستی، برو حساب جاری تو کلا ببند تا خودتو بیچاره نکردی.

😂😂 واقعا همینه

اگربگی مالیات میادچون چک سنگین کشیدم میدونن دروغ گفتی بگوبایددسته چک بگیرم چون تعدادچکای بانک نرفتن ضمانتی بودن بهم نمیدن این چک لازم دارم ببرم بانک

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
اگربگی مالیات میادچون چک سنگین کشیدم میدونن دروغ گفتی بگوبایددسته چک بگیرم چون تعدادچکای بانک نرفتن ...

ممنون از راهنماییتون