2752
2734
🥺😭 درد روحیمم هست من ببینم داره خارج میشه  دیونه میشم🥲😭 چجور تحمل کنم اونجا نزنمم زیر گریه؟ ...

ان شالله دوباره بچه دار میشی ،من الان دوتا بچه دارم ،شما هم دوباره بچه دار میشید،لازم نیست نگاه کنی،آیت الکرسی بخون تا دردت کم بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🥺😭 درد روحیمم هست من ببینم داره خارج میشه  دیونه میشم🥲😭 چجور تحمل کنم اونجا نزنمم زیر گریه؟ ...

عزیزم چرا جلو خودت رو بگیری 

باید این احساس درد و فقدان رو بپذری و براش گریه و عزاداری کنی تا روحت آروم بگیره و تخلیه بشه وگرنه مثل یه عقده همیشه آزارت میده 

ایشالا به خیر میگزره  چون خیلی کوچیک بوده زیاد اذیت نمیشی 

2731
😭😭😭😭😭😭

درکت میکنم دقیقا پارسال تو اسفند یه سقط به خاطر همین مشکل داشتم که البته برای من دوقلو بود قرصا روم اثر نکرد کورتاژ شدم دقیقا یه سال بعد یعنی اسفندی که گذشت فهمیدم باردارم حالا من هردو بارداریمم با دارو باردار شدم اولین بارداریمم بعد سه و نیم سال بود که اینطور شد خدا به دلت آرامش بده سخته ولی میگذره انشالله خدا جاشو با یه نینی دیگه برات پر کنه پوشک بچه بگیر پد جواب نمیده شرت یه بار مصرف هم میتونی از بوفه بیمارستان بگیری

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

عزیزم شما برای سقط رفتی همراه خانم هم داشتی؟ چند روز بستری بودی؟ منم باید سقط کنم و مامانم و خواهرام نزدیکم نیستن و شهر دیگن میخوام بدونم حضورشون لازمه توی بیمارستان که همراهم باشن؟