2733
2734
عنوان

مادر جوون افسرده

116 بازدید | 8 پست

سلام دوستان کیا تو اوج جوونی بچه داری میکنن؟من خیلی خسته شدم زندگیم فقط شده نگهداری بچه بپز بشور تمیز کن خسته کوفته بچه بخوابون قبل سیر شدن خواب بلند شو باز از اول! نمیدونم چرا بعضی موقع ها فکر میکنم بیهوده زندگی میکنم اصلا وقتی ندارم به کسی هم نمیشه گفت نمیدونم افسرده شدم یا واقعا زندگی همینه؟ 🥲😥

از دوسالگی به بعد خیلی بهتر میشه. باید برای خودت سرگرمی درست کنی یه کاری که حس خوب بهت بده و توی خونه انجامش بدی فقط برای خودت

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از دوسالگی به بعد خیلی بهتر میشه. باید برای خودت سرگرمی درست کنی یه کاری که حس خوب بهت بده و توی خون ...

دوتا دختر 3ساله و پنچ ساله دارم بخاطر همینا زندگی میکنم ولی میترسم از خودم زده بشم تو جوونی پیر و افسرده بشم😅

2731
کاش خدا به منم بچه بده اصلا دوقلو بده بزنن خونه زندگیمو بترکونن خودمم له و داغون کنن🥲🥲

الله به هکه کسایی ک بچه ندارن بچه سالم بده من بیشتر منظر سوالم به خودم بود نمیخوام تو جوونی پیر و افسرده بشم وگرن بچه هام زندکی منن

دوتا دختر 3ساله و پنچ ساله دارم بخاطر همینا زندگی میکنم ولی میترسم از خودم زده بشم تو جوونی پیر و اف ...

خب پس تقریبا از اب و گل درومدن که. برون سپاری کن مهد خانه بازی خونواده همسر و وقت برای خودت بذار. برو تنها بیرون کافی شاپ پارک خریذ ولی تنها برای خودت تا حالت بهتر بشه. توی خونه هم تایم اختصاصی برای خودت داشته باش

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
خب پس تقریبا از اب و گل درومدن که. برون سپاری کن مهد خانه بازی خونواده همسر و وقت برای خودت بذار. بر ...

مرسی عزیزم فکر میکردم الان باز اینجاهم همه شروع میکنن به حرفای اینک این حرفو نزنم و خودم خواستم.. فدات گل❤

مرسی عزیزم فکر میکردم الان باز اینجاهم همه شروع میکنن به حرفای اینک این حرفو نزنم و خودم خواستم.. فد ...

خودت رو فراموش نکن. بچه ها یه مادر شاد لازم دارن پس به تفریحات شخصی خودت و بعدش دونفره با همسرت حتما برس. لازمه گاهی تنها باشی لازمه گاهی باهمسرت دو نفری بیرون برید. لازمه گاهی چهارنفری برید بیرون و لازمه حتی سفرای کوتاه یکی دوروزه با همسرت یا تنهایی بری.

بنا به شرایط خانوادت حتما این کارها رو بذار توی اولویت.‌

خونه همیشه تمیزکاری میخواد همیشه ظرف برای شستن هست همیشه لباس برای شستن و تا زدن هست همیشه جارو کردن هست اما شما همیشه جوان نیستی پس خودت رو فراموش نکن و به نیازهای خودت اهمیت بده و سرکوبشون نکن

2740