2737
2734
 این خووبه 😂 پدر در اومد از بس استرس کشیدم 

ای بابااا

زودتر عروسیو بگیرین خب😍😂

البته ما تو فامیلمون زیاد حامله شدن😂😂😂

دخترخالم شیش ماهش بود عروسی گرفت

یکی دگ از فامیلامون دوقلو باردارشد تو عقد😉😂

برا مارو شوهرم قبول نکرد تو عقد باشیم

گفت عقد و عروسی با هم هر چقدم بگین صبر میکنم ولی از دوران عقد خوشم نمیاد🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابااا زودتر عروسیو بگیرین خب😍😂 البته ما تو فامیلمون زیاد حامله شدن😂😂😂 دخترخالم شیش ماهش ...

قراره بود بعد عید بگیریم پدر بزرگم سه هفته پیش فوت کرد فعلا تا سالش موندیم 

2731
دوستاااان کمک از کجا باید جواب سوالی که پرسیدمو ببینم تازه اومدم وارد نیستم یکی بهم کمک کنه سوالم ضر ...

بالای سایت یه زنگوله هست هر کی پیام بده بهت اونجا اعلان میزنه برات روی علانه بزنی جوابشو میبینی

2740
ولی من اینطوری شدم تو عقدم باردار شدم مجبور شدم سقط کنم خیلی اون موقع عذاب کشیدم و گریه کردم 

ببخشید چطوری سقط کردین

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
ای وای عزیزم خیلی برات ناراحت شدم واقعا موقعیت بدیه،  الان بچه دارید؟

نه ندارم اما خیلی خیلی پشیمونم بخاطر حرف و ترس ا خانواده اونکارو کردم اما الان میگم کاش بخاطرش تو روی همه وایمیسادم

ای بابااا زودتر عروسیو بگیرین خب😍😂 البته ما تو فامیلمون زیاد حامله شدن😂😂😂 دخترخالم شیش ماهش ...

عزیزم من تو گوگل خوندم بودم بعد از یک هفته تاخیر تو پریود باید بی بی زد ولی الان تو بروشور خوندم زده ۳ تا ۵ روز بعد از تاخیر جواب درست و نشون میده 

کدوم درسته؟؟؟

[QUOTE=333639600]نه ندارم اما خیلی خیلی پشیمونم بخاطر حرف و ترس ا خانواده اونکارو کردم اما الان میگم کاش بخاطرش تو رو ...[/QUOTE

آخ خداااا چقدر بد🥺🥺🥺 انشالله به حق همین ماه عزیز خیلی زود خدا بهت یه نی نی سالم بده

ای وای عزیزم خیلی برات ناراحت شدم واقعا موقعیت بدیه،  الان بچه دارید؟

اولش که فهمیدم باردارم هنوز یکماهم نشده بود بجای اینکه خوشحال بشم شوک بهم وارد شد حرف بقیه خانوادم که بگن نتونستی خودتو نگهداری هول بودی از اینا وحشت داشتم ما کلا قرار نبود عروسی بگیریم ولی قرار بود واسه اتلیه و عکسای عروسی بریم هنوز نرفته بودیم واسه همین خیلی بدمیشد اگه باردار بودم دیگه خلاصه سقطش کردم اما الان خیلی پشیمونم خیلی 

[QUOTE=333639600]نه ندارم اما خیلی خیلی پشیمونم بخاطر حرف و ترس ا خانواده اونکارو کردم اما الان میگم ...

انشالله انشالله خدا از دهنت بشنوه الهی امین هرچی میده فقط سالم بهم بده من عاشق بچه ام دلم ضعف میره واسه بچه یعنی هرجا میبینم انقد دلم غنج میره براشون دوس دارم بچلونمشون عاشق نی نیم

2706