2737
2739
عنوان

حساسیت مادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 25 پست

مامان منم تا هر کدوم خواهرام عقد میکردن میگفت فکر نکنی شوهر کردی کسی شدی!برای ما هیچی نیستی.نمیدونم چرا؟؟ مثلا فکر میکرد خیلی جمله ی گرانبهایی گفته. یکی نبود بگه یکم درس زندگی به دخترهات میدادی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پولداره ... ولی بخدا بقران من همونم نمیدونم چرا ایطو فک میکنه .. اخه من دخترشم اون مادرمه .. ایطو ک ...

عیب نداره بدل نگیر مادرا دوست دارن باهاشون حرف بزنی 

و راحت براشون تعریف کنی 

حتی اگر تو بالاترین مقطع دنیا هستی 

مامان منم تا هر کدوم خواهرام عقد میکردن میگفت فکر نکنی شوهر کردی کسی شدی!برای ما هیچی نیستی.نمیدونم ...

بخدا ایقد ناراحت میشم ... جلو هرکیم شده میگه .. براش فرق نمیکنه همه چی ربط میده ب اینک عقذ کردم خودم گرفتم

2731
خو من دوسش دارم 🥺

میدونم عزیزم

ولی مادرت فکر میکنه چون طرف شوهرت گرفتی نداری

براش یه گلی روسری چیزی بخر ببر بگو من مامانم از همه بیشتر دوست دارم برا همین دلم نمیخواست یوقت عروس یا دامادش ازش ناراحت بشن

بگو بقیه مادر زنا بدن اما با سیاست خودشون خوب جلوه میدن ولی شما که اینقدر خوبی نمیخواستم سر یه حرف بد بشی

خلاصه از این حرفا بزن دلشو راضی کن 

خدای من چگونه ناامید شوم وقتی که تو امید منی❤️
2738
من کلا خ بش محبت میکنم ولی این اخلاقش نمیدونم چکار کنم

تنها راهش اینه بهش محبت کنی و به مادرت بگی من بیشتر از همه مادرم دوست دارم و بهش احترام میزارم که حساسیتش،کم بشه

البته فقط پیش همسرت نه هر وقت خودت تنها رفتی

خدای من چگونه ناامید شوم وقتی که تو امید منی❤️