2737
2734

مثلا پسره به دختره بگه خیلی وقته خوشم میاد ازت غرورم اجازه نمی داد بگم و دختره هم بهش بگه خب منم ازت خوشم میومد اما بعد این ابراز علاقه پیشنهاد نده و همچنان فقط مثل دو تا دوست معولی باشن و گاهی هم استوری ریپلای کنه بعد اون حرفاش خلاصه یعنی وارد رابطه نشن،این یعنی چی کسی میدونه؟نکنه پسره انتظار داره دختره پیشنهاد بده

پسر مغرور و خودشیفته ست

یا بلاتکلیف و دمدمی مزاجه

در هر صورت دورشو خط بکش سگ محلش کن

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسره علاقه ای به دختره نداره

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2731
چه ربطی داشت خودش اعتراف کرد من که نگفتم

ربطش به اینه که علاقه ای به دختره نداره 

میخاد دختره رو اسکل کنه 

دیگه یه همیچین چیزیو فهمیدن ایکیو ۱ درصد میخاد 

نکنه برداشت خود دختره این بوده که پسره کشته مردش هست؟

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان