2737
2734
عنوان

دارم رسما جون میدم بخاطرش مُردن ینی حال الان من

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 26 پست
اون کلا سنتی بود و انتخاب پدرمادرم بود و ازدواج اجباری

با این چیزی که نوشتید ، چیزی جز هیجان دیده نمیشه ، 

یخورده عمیق تر به مسائل نگاه کن ، 

مورد شما شاید در حد یه کراش باشه نه عشق 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه 20 ساله رو میخوای چیکار مگه خاله بازیه شما که یه تجربه ی شکست داشتی خیلی باید دقت بیشتری داشته ...

بابا اصلا خیلی عاقل و منطقیه خیلی پسر خوبیه 

اگه منطق نداشت ی مدت بازیم میداد ولی خیلی متشخصه

2728
به خدا بسپر دراین شبهای قدر بگو خدایا اونچه مصلحت من هست برام مقدر کن اگر مصلحتتون باشه و اون فرد حق ...

اره اتفاقا امشب ازخدا خواستم😔💔

شماهم برام دعاکنید خواهش میکن😔💔

2740

عزیزم خیلی بده حالت درکت میکنم چون منم توی چنین شرایطی هستم متاسفانه عشق یکطرفه اماازت میخوام عاقلانه تصمیم بگیری و غرورت ازهمچیزبراتدمهم ترباشه اصلا نبایدبری بهش بگی اون اقارک گفته فعلا شرایطشونداره درهرصورت خودتوسبک میکنی بذارهرکی واقعاعاشقت هست پیدابشه منم نگفتم و حداقل این وسط قلبم هرروز شکست وگریه کردم اماغرورم نشکست وپیش چشمش دخترسبک یا اویزونی نیومدم البته این طرزفکراکثرپسراست ومن باهاش مخللفم

عزیزم خیلی بده حالت درکت میکنم چون منم توی چنین شرایطی هستم متاسفانه عشق یکطرفه اماازت میخوام عاقلان ...

نه همه شون حتی به همجنس خودتم اویزون بشی ممکنه زیاد ازت خوشش نیاد

قشنگم😊 میشه برای اینکه به حاجتم برسم یه صلوات بفرستی❤ 
نه همه شون حتی به همجنس خودتم اویزون بشی ممکنه زیاد ازت خوشش نیاد

درسته عزیزم واقعاهمینطوره یسری سیاست ها هم برای ارتباط باهمجنس وهم غیرهمجنس نیازه سیاست هایی مثل کجاچه حرفیوبزنیم چقدرچت کنیم و.....