2733
2734
کاپ مجرد باشی میشه؟

نه ولی استارتر مجرد نیست تاپیک بارداری داره

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونی از ی خانم کمک بگیری؟ 

دور و برت پتویی چیزی نیست؟ بگیر دورت

اگ دستمال داری نامحسوس بذار تو شو ر تت ک ب صندلی نرسه یا حداقل بیشتر نرسه 

اروم باش عزیزم 

میدونم خیلیییی سخته میدونم اگ جات بودم سکته میکردم ولی طبیعت خانما همینه نگران نباش باهم همفکری میکنیم ی چیزی درمیاد نفس عمیق بکش چون همین الان اثرات اونم هست حالت بیشتر بد میشه

عزیزم ناراحت شدم تو موقعیت پر از استرسی هستی  اگه میشه همونجا که نشستی یه شلوار دیگه رو شلوارت ...

🥲🥲♥♥

پر مسافره. یه اقایی هم رو صندلی تکی اون ورمون نشسته

گفتم شاید به شوهرم بگم یه جوری دید رو بگیره دستمال بزارم

یا همینجور وایسم تا برسیم

2731
میتونی از ی خانم کمک بگیری؟  دور و برت پتویی چیزی نیست؟ بگیر دورت  اگ دستمال داری نامحسو ...

فداتشم عزیزم♥♥♥

همون کار دستمال رو میخوان انجام بدم

واقعا بد ترین اتفاقه

حالا صندلی اتوبوسو خونی نکنی. وقتی رسیدید بپر تو دستشویی ترمینال و پدتو عوض کن اگه یه چادری مانتوی بلندی چیزی داری بگیر دور خودت وسریع برو خونتون بپر تو حموم

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
حالا صندلی اتوبوسو خونی نکنی. وقتی رسیدید بپر تو دستشویی ترمینال و پدتو عوض کن اگه یه چادری مانتوی ب ...

گفتم تا بلند شدیم پیاده بشیم زود دستمال بکشم صندلی رو 

از ایناست که جذب نمیکنه

اره تو ترمینال عوض میکنم

یه پلاستیکی چیزی بزار رو صندلی

پتویی لباسی چیزی بده رو خودت دستمال بزار

منم این اتفاق برام افتاده خیلی بده خیلییی

برابه هیچ چیزی  بیشتر از دو بار اشک نریز چون چشمات عادت میکنه♡هر طوری که خودت دوست داری زندگی کن خودتو دوست داشته باش