2733
2734
ان شالله عزیزم ، سوره ی قدر زیاد بخونید ، ورزش های قبل بارداری هم انجام بدید ،  منم از الان فو ...

منم خیلی میترسیدم ولب کلاس های آمادگی زایمان که رفتم الان خیلی کمتر شده استرس و ترسم خیلی بهم کمک کرد اره ورزش هم انجام میدم 

نه تکراری خیلی تو یک دوره خوب و زیبا بوده ولی فراوانی زیاد تو یک مدت از زیبایی اسم کم می‌کنه مثل دلوین ماهلین و شاهان 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحالت که خدا بهت پسر داده چون بخاطر نداشتن پسر و الان هم دوقلو دختر باردارم همش حرف و کنایه می‌شن ...

ممنون عزیزم این چه حرفیه خواست خدا بوده ناشکری نکن دختر که خیلی شیرینه خدا هر ۴تا رو برات نگه داره و انشالله آینده ای درخشان داشته باشن حرف بقیه هم برات مهم نباشه 

2728
خوشبحالت که خدا بهت پسر داده چون بخاطر نداشتن پسر و الان هم دوقلو دختر باردارم همش حرف و کنایه می‌شن ...

وای عزیزم منم سه تا دختر دارم ولی دوست داشتم بازم دختر بیارم😍😍 ولی دیگه پرونده رو بستم 😁

نه تکراری خیلی تو یک دوره خوب و زیبا بوده ولی فراوانی زیاد تو یک مدت از زیبایی اسم کم می‌کنه مثل دلو ...

ممنون ولی ما تو اطراف مون اصلا این اسم رو نداریم و تنها اسمی که به دلم نشست همین بود ممنون که نظر دادین

2740
ممنون ولی ما تو اطراف مون اصلا این اسم رو نداریم و تنها اسمی که به دلم نشست همین بود ممنون که نظر دا ...

بله ولی اطراف شما منظورم نبود مدرسه رو میکم از  یک منطقه

بهراد هم این خوبیه

خیلی خوشکلن ولی متاسفانه تو سلیقه من نیس ممنون که نظر دادین

انشاالله پا قدمش براتون پربرکت باشه و زایمان راحتی داشته باشید

مهراد هم زیباست

مبارکه 

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2706