2737
2734

سلام بچها وقتتون بخیر 

یکی اینکه اگه از چادر نمازی که برای عقدم اوردن و الان جدا شدیم استفاده کنم غصبی هست یا نه 

و اینکه دستم زخم شده چجوری وضو  بگیرم 

ممنون از جوابتون 

تو سوال اول اگر خودشون اعلام نا رضایتی کردن و تقاضای برگردوندن هدیه ها و چادر رو دارن نباید استفاده کنین

در غیر این صورت غصبی نیس

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 

چادر نماز رو اگر خانواده داماد گفتن برای خودت و... ایراد نداره اما اگر باید بهشون میدادی ک حرامه 

در کل من خودم چیزهایی ک باهاشون خاطره بد دارم رو می ریزم بیرون 

اگر خونش بند اومده و بخیه نداره و دوباره آب بهش بخوره و خون نمیاد وضو اگر نه تیمم کن

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ج1: اگه هدیه دادن که برای خودته و غصبی نیست

ج2: کجای دستته؟ چقدر خون میاد؟ چقدره؟ 

✅ کارشناس و مشاور مذهبی. مشاور خانواده و روابط زناشویی. 🟦 فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه. 🟦سوالام تحقیق میدانی برای نوشتن مطالب علمیه. استخاره هم بلدم🕋. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 

نه عزیزم

غصبی نیست

هدیه بوده

مگه اینکه ازتون خواسته باشن پس بدید هدیه ها رو و شما برنگردونده باشید

زخم دستت چجوریه؟؟ 

اگه مطمئنی آب ضرر داره برات برو توی سایت مرجع تقلیدت ببین احکام وضوی جبیره روچی فرمودن

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷
چادر نماز رو اگر خانواده داماد گفتن برای خودت و... ایراد نداره اما اگر باید بهشون میدادی ک حرامه&nbs ...

والا اصلا حرفی از برگردوندن و اینا نشده و چیزی نگفتن 

ببخشید یه سوال دیگه .. من مهریمو بخشیدم ولی نمیخوام طلاهایی که اوردنو بدم و بازم چیزی نگفتن خودشون اونام ینی حرامن؟

والا اصلا حرفی از برگردوندن و اینا نشده و چیزی نگفتن  ببخشید یه سوال دیگه .. من مهریمو بخشیدم ...

نه اگر چیزی نگفتن استفاده کردن ایرادی نداره

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
2738
نه عزیزم غصبی نیست هدیه بوده مگه اینکه ازتون خواسته باشن پس بدید هدیه ها رو و شما برنگردونده باشی ...

چقد حس خوبی از شما گرفتم 

نه والا هیچی نگفتن از برگردوندن و اینا 

زخم دستمم خیلی زیاد و عمیق نیست و با چاقو یکم برید و بلند شده  باید وضو جبیره بگیرم ؟

والا اصلا حرفی از برگردوندن و اینا نشده و چیزی نگفتن  ببخشید یه سوال دیگه .. من مهریمو بخشیدم ...

بستگی به نظر طرف مقابل داره 

شما خودت مهریه رو بخشیدی میتونستی نبخشی 

اونا طلا دادن نمی بخشن میگن پس بده 

ولی میتونی بگی طلاها رو جای مهریه ام و بیان کنی و توافق کنی 

کلا بگم عزیز مال بدست میاد رضایت مال خیلی مهم هست و روی ی نسل اثر میزاره .

انشاله ازدواح بعدی ات پر از خوشی باشی ک این لحظه ها فراموشت بشه 

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .